Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel jobb érzés a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb érzés a szex a masztinál? (hasonlat kellene)

Figyelt kérdés

Magamnak való ember vagyok abszolút nem társasági és csak magamat tudom szeretni(lányban nem találtam hozzám hasonlót), nem szoktam eljárni sehova csakha dolgom van.

A vágyakat pedig megoldom masztival, akár 6-7 szer egy nap,utána napokig nem érdekel.

De felmerült a kérdés bennem hogy mennyivel jobb érzés a valós szex ennél,vagy alig van különbség?

30/f


2019. dec. 29. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Hatalmas a különbség.


Hasonlat kell? Hát, ehetsz ebédre pár szelet üres kenyeret is, a problémát megoldja, viszont ha elmész egy normális étterembe és eszel előételt, levest, főételt, meg utána még bedobsz egy kis desszertet, azért az picit más.

2019. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
75%
Én inkább a menzás vs otthoni anyád főztje /tekintsük úgy, hogy anyád jól főz/ hasonlatot dobnám be. Lehet mindkettő finom, de a menzásat kicsit üresnek érzed...
2019. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es igen a maszti is ilyen jellegü utána kicsit üresnek érzem magam,meg a kaja teljesen visszaadja bár anyám jól föz a saját föztömhöz szeretek visszonyítani ami még jobb és igen a menzás ahhoz képest nem túl kielégitö mármint ettem jól laktam de ízélményt nem igen nyújt
2019. dec. 29. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha nagyon tetszik a lány és még szereted is akkor a szárazkenyér/étterem hasonlat sem közelíti meg a különbséget :)
2019. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Testi/fizikai szempontból elégedett vagyok jelenleg, gyanítom hogy az érzelmi része ami kiemeli a maszti és valós közti különbséget, ha nincs szeretet és vonzalom akkor alig lehet különbség
2019. dec. 29. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!