Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti nem féltek csajozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti nem féltek csajozásnál hogy jön a csaj barátja és elkezd verekedni veletek? Neten ciki az ismerkedés de élőben viszont nagyon veszélyes

Figyelt kérdés

Azt mondják neten ciki az ismerkedés az igazi Casanova az élőben ismerkedik de élőben nagyon nehéz ismerkedni és nagyobb bátorság is kell pl egy buliban oda menni egy vadidegen csajhoz azt sem tudja az ember van-e neki barátja és hogyha pl van akkor lehet verekedni a barátjával lehet kakaskodni.



Meg ha pl elutasított élőben a csaj az nagyon nagy szégyen meg lelkileg is megviseli a férfiakat csökkenti az önbizalmat egy elutasítottás.



2019. ápr. 27. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj aki tetszik és visszautasít az tényleg roncsolja az onbizalmam de nem lehet mit tenni vele ez van

Ha a pasija jon oda h na akkor most megol mert ez az o csaja akkor szimplán foldre kell vinni 98%-ban csak utni akarnak meg lokdosodnek szoval akinek csak egy felespohárnyi tudása is van h hogyan tudja megvédeni magát annak baja nem lehet én kerülom a verekedést de ha kell akkor kell

2019. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem kell ehhez csajozni. Az egyetemista éveim alatt az egyik félévben volt egy vizsgám egy teljesen eldugott helyen. A Neptunban lehet látni, hogy egy adott vizsgára kik jelentkeztek fel. Gondolom innen szedte az infót a lány, aki rám írt, hogy szeretné, ha elkísérném őt, mert fogalma sincs, hogy hol lesz a vizsga tartva. Mondom oké, szívesen elkísérlek, találkozzunk itt és ekkor. Erre rám ír a pasija azzal a szöveggel, hogy "de ha megtudom, hogy bepróbálkozol a csajomnál, darabokra foglak szedni, megértetted?!". Visszaírtam mindkettejüknek, hogy oldjátok meg, ahogy akarjátok, de én ebből itt és most kiszálltam. Lehet, hogy én egy puhap_cs vagyok, de nem bírom idegekkel az ilyen helyzeteket, de amikor megláttam a csajt és leült velem szemben, 5 percig tartó intenzív orrvérzés kapott el így vizsga előtt 10 perccel, annyira elöntöttek a negatív gondolatok, pedig egymáshoz sem szóltunk.


25/F

2019. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért félnék? Féljen tőlem a csaj barátja 🤷🏼‍♂️ ( Ezért jó a harcművészet )
2019. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Na én pont ezért (is) hanyagolom az egész ismerkedés-témát a mai nőkkel, mert a franc se tudja, hogy melyiknek honnan pattan elő az X+1. éppen aktuális kapcsolatában lévő Casanovája, akár élő-, akár netes ismerkedésről van is szó:

https://www.youtube.com/watch?v=0mt0EWWUfcg

2019. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es!

És legalább jó csaj volt? :)

2019. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
És ezért inkább maradsz nethuszár aki neten írogat a lányokra? Csak mert az nagyon nem bejövős.
2019. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Neten legalább nem tudnak megverni meg neten nem olyan nagy szégyen az ha elutasítottanak nem is visel meg lelkileg egy kicsit sem.


Én fiatal koromban megpróbáltam vagány lenni Casanova lenni De nem jött be engem 2007-ben utasított el sorozatban 4 lány is a Strandon pedig majdnem meg is vertek mert a haverokkal voltunk a strandon és fogadtunk hogy oda merek-e menni a csajhoz megkérdezni a nevét és nagy vagányan oda mentem aztán majdnem meg lett belőle a verekedés, ez annyira megviselt lelkileg hogy maradandó nyomokat hagyott bennem.

2019. ápr. 27. 16:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Hm én soha nem gondoltam aera,hogy verekedni kellene. Volt,hogy flörtöltünk a csajjal, a barátja kakaskodott én meg megmondtam neki,hogy elgondolkodhat a kapcsolatán mert nem mondta a csaja,hogy van párja. Amùgy nehéz dolog ez. Mert jò szöveget találni ami vicces, de nem perverz nem egyszerü. Bár a csajok szeretik a tökös srácokat.
2019. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mkdir ***** válasza:
Basszus legyetek már férfiak! Tudod mért panaszkodnak a nők? Mert gyávák a férfiak nincs bennuk vadászösztön,nem mernek leszólítani egy lányt inkabb elassak magukat. Ugyanez a parkapcsolatokban is megmutatkozik. Nem kell megveretni magad, egy kis józan ész odafigyelés, a strandon is ki lehet szurni ki kivel jott vagy van. Ez megfigyeles emberismeret tökösség és kommunikáció!!! Rohadt szar a visszautasitas de fel kell dolgozni, fel kell állni és nem rágorcsolni. De ha ennyire szar lenne a világ már kihalt volna az emberiség. Mentálisan kell erősnek lenned nem feltetlenul kigyurtnak vagy karatekidnek(nyilvan nem art) de minden fejben dől el, erre trenirozd magad.
2019. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem ez soha nem jutott eszembe, hogy juj ha odemegyek egy lányhoz akkor biztos kigrik egy villanyoszlop mögül a csaj barátja és agyonver.. "Ez veszélyes!"... :) milyen beteg gondolkodás ez?! Nem oroszlánt kell idomítani b+...

Én bizony játszi könnyedséggel mentem oda csajokhoz a legképtelenebb dumákkal, persze volt amelyik elhajtott, volt amelyik röhögött egy jót, volt amelyikkel összeismerkedtem. És láss csodát, soha nem ugrott ki senki a fa mögül, hogy agyoncsapjon.. :)

2019. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!