Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít? L A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít? L A kérdés komoly!

Figyelt kérdés
Sosem engedtem az anált, a barátom nagyon meg akarta dugni a fenekem, de nem engedtem neki. Először csak győzködött de amikor rájött, hogy halál komolyan gondolom amit mondtam. Teljesen kiakadt és nem dugta meg a fenekem de megujjazta. Nagyon nem akartam elsírtam magam, de kiabált velem stb. Aztan amikor abbahagyta teljesen mintha megváltozott volna újra gyengéd lett mondta hogy sajnálja többet nem lesz ilyen ne haragudjak. Még sosem csinált ilyet.
2019. dec. 30. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

De mondd meg neki vagy üzend meg hogy miért nem akarsz vele találkozni. Tényleg egy tahó gyerek.

Ha most megbocsátassz neki , majd ő tudja hogyan lesz tovább.

2019. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 opened paradise ***** válasza:
95%

Sírtál, erre ő kiabált. Kedves ember...


Amúgy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mikeXxX ***** válasza:
90%
Az a szép hogy ezt az embert te a barátodnak tekinted sok sikert hozzá. 40f
2019. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Remelem azota már verik a seggedbeis.

Egy vicc vagy!

Talán felnőtél azóta!

2021. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!