Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány pózolós képeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány pózolós képeket rak ki az instagramjára, meg bulizós akkor lehet vele tartós kapcsolata az embernek?

Figyelt kérdés

Egy ilyen lány megbízható? Tehát ilyen fenék kinyomós, haspólós, csücsörítős lányokra gondolok. Akik sokat buliznak, és sokat ismerkednek fiúkkal.

Amiatt kérdezem mert én ilyen lányt ismertem meg, élőben nagyon aranyosnak tűnt, aztán ahogy a képeit néztem kiábrándultam belőle egy kicsit, pl olyan volt a profilképe ahol a tanga fürdőbugyis feneke látszott, meg sok fürdőruhás képe van fenn, ahol direkt mutogatja a fenekét, testét. Azért egy kicsit fura. Arra gondoltam hogyha ő lenne a feleségem akkor majd ha az unokái néznék ezeket a képeket mit gondolnának... Mert így vonzó, de azért egy pár évtized múlva szerintem nagyon durva ilyen képeket látni.


Igazából azóta semmi nem lett meg nem is lesz ezzel a lánnyal, csak kíváncsiságból kérdezem.

Amúgy nagyon megtévesztő volt ez a lány, élőben nagyon kis ártatlan cukinak tűnik, aztán nem is annyira az:D


2019. dec. 30. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Abba nem gondolsz bele, hogy talán valami önbizalomhiány, amit kompenzálni akar? Abban a korban élünk, ahol a like mondják meg mennyit érsz, likeokhoz pedig ilyen képeket kellenek. 14-16 évesen én is pont ilyen voltam, szörnyű volt látni a sok másik lányt, jó alakkal, nagy mellekkel, jó fenékkel, barinőkkel (persze nincs velük bajom, csak ezektől nem volt önbizalmam) az én mellem nem nagy, fenekem azért van, de pl nem volt 80 barinő, akik ott nyáladztak a képeimet alatt, de azt hittem nekem is ilyennek kéne lennem, mellesleg azt hittem, hogy soha nem kellenék senkinek. Aztán láss csodát, benőtt a fejem lágya, rájöttem, hogy gáz, és, hogy nem kell ilyennek lennem, nem is rakok ki ilyenek képeket! Inkább beszélgess vele, ha gondolod említsd meg, miért csinálja ezeket, vagy csak éreztesd vele, hogy nem értéktelen attól, hogy nem csücsörít vagy nem kap 2ezer+likeot.
2020. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi a helyesírási hibákért!
2020. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!