Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti mennyire tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mennyire tudnátok tolerálni egy párkapcsolatban, ha nincs csókolózás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért nem bírom elviselni a nyelves csókot. Az erotikával semmi bajom amúgy, szeretem a simogatást, a puszilgatást bárhol. A nő ajkát is szeretem puszilni, de a nyelves csók az már engem lohaszt, nemhogy izgatna. Régebben azt hitten, hogy csak a korom miatt van, és majd kinövöm, de csak rosszabb lett! Ti tudnátok olyan kapcsolatban élni ahol nincs csókolózás, ha egyébként a szexszel minden rendben? Elsősorban a 30-40-es korosztály véleménye érdekelne, de bárki válaszát szívesen veszem!

32/F


2020. jan. 1. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tolerálnám,ha az illetőnek csak 1-2 foga lenne,de olyannal nem kezdek
2020. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Nem lehet, hogy szerelemből kéne együtt lenned valakivel és akkor élveznéd?

Minden kapcsolatból kikopik a csók, a szex tovább megmarad, de hogy már az elején se legyen...

2020. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Szeretek hosszú szájrapuszit adni, de nyelvest nem

Eddig minden párom tudta ezt tolerálni, biztos a nők is tudják

23L

2020. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem speciel zavarna, nekem van rá igényem de biztos sokan vannak úgy mint te.
2020. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom aktus közben szokott csókolni, egyébként 10-ből 9-szer puszilunk szájra, és nem nyelveset. Nekem ez így meg is felel és neki is.
2020. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kedvelem a nyelves csókot, a nyelvek szájon kívüli összeérintése még oké, száj puszilgatásával sincs semmi bajom, de a nyelveset nem kedvelem. Ez van. Partnerem viszont imádja, így azért olykor kezdeményezem, mert tudom, hogy örömet okozok vele neki.

36N

2020. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, mert én igénylem.
2020. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es:Ha nem szerelemből lennék vele, akkor nyilván a ti véleményetek sem érdekelne! Ahogy a hatos válaszoló írta, nálunk is van csók ,viszont én nem szeretem, és sajnos rajtam látszik is! A párom pedig egyre inkább magára veszi ezt! Hiába mondom, hogy én soha nem szerettem a nyelves csókot, nem vele van a probléma!

2020. jan. 1. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit régi poszt, de azért hozzászólok :-)

Én is nagyon szeretem a csókot, mindenféle fajtáját,nem is tudnék meglenni nélküle. Legalábbis remélem, ez később sem változik.

De nekem is volt olyan kapcsolatom, amikor ez hasonló volt a tiétekhez képest: vagyis nem nagyon szeretett velem csókolózni nyelvesen. És tény hogy nekem is rosszul esett ez a tudat, több okból is.

Egyrészt azért mindig megfordult a fejemben, h én vagyok az oka, mert nem jól csinálom, ezért nem szereti.

Másrészt ha abból a szemszögből gondolkodtam rajta, hogy ő egyszerűen ilyen, nem szereti és kész, ne hibáztassam magam,akkor pedig hiányérzetem volt. Szóval nekem nem volt jó maga ez a tudat.

Remélem, nektek azért sikerült jó mederbe terelni a különböző igényeteket.

Azt tudom, hogy akiknek ez fontos(persze lehet más is, bújás, simogatás, beszélgetés stb. bármi, ami intimitás),és a párjának nem, annak mindig is lesz rá igénye, - vagyis valamilyen szinten kielégítetlen marad. Ha el is fogadja.

Ezért nehéz talán picit, mert neked így jó, neki úgy, és mégis egymást szeretitek. Így a ti, és hasonlóan különböző igényű párok esetében ez óriási dolog, hogy boldogok tudtok lenni. Nagyobb, mint azoknak, akik hasonlóak ebben, és csak úgy léteznek. Ezért talán értékesebb is.

2021. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!