Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen csajok mit ereznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csajok mit ereznek?

Figyelt kérdés

Azok akiknek nincs parjuk mert ez van meg az ...Mit tudom en,mondjuk koverekmeg csunyak erre fogjak,vagy mert kacska a labuk stb.Ha ilyen noknek udvarolok,burkoltan vehetnek a lapot,h nekem kellenek...errefel meg latom,h kommentel,h nem kell senkinek,apacanak keszul stb,stb...Mielott azzal jonnetek,h csak a jo pasit hajlandok eszre venni,sokszor meg nem is lattak,de eselyt sem adnak.

Mi leli az ilyen csajokat? Szuzek akarnak orokre maradni,meg singlik?



2020. jan. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket.
2020. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat hogyne
2020. jan. 1. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát Én se vagyok fullos és nem vagyok vékony

De azért mert nem vagyok kifutó modell nem jelenti azt h Na ennek az utolsó csöves bánat is jó Mert örül ha hozzá szolnak..

Nem ez nem így van azért mert nem vagyunk olyan szépek vagy vékonyak még nekünk is lehet igényünk ápolt igényes számunkra helyes imponáló férfivel lefeküdni

És nem csak a zsíros hajú kopasz hiányos fogú büdössel mert nekünk csak az jár jó lesz az is alapon ...

2020. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3 Ez magatol ertetodik.

De olvasd mar el mit irtam.Nekem mar volt baratnom is,ugyhogy nem lehetek olyan ronda...

Itt megint csak az van,h rinyalas megy,de a csunya is Brad pittet akar.

2020. jan. 1. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tévedésben vagy. A csúnyácska lányok se fognak rád ugrani. Ne képzeld azt, hogy kegyet gyakorolsz velük.
2020. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én magamat mindig csúnyácskának tartottam, meg rossz alkatúnak stb. Igazából sose nyavalyogtam, de ilyen lelkizős-barátnős esten azért feljött a téma, hogy nálam sose próbálkoztak.

Aztán lett barátom társkeresőről, és mindig mikor mentem hozzá át, akkor csinosabban öltöztem. Meg úgy alapból kicsit elegánsabb voltam mindig mint azelőtt az oversize pulcsijaimba. Rögtön észrevettek, és többen bepróbálkoztak.

És folyton ezt látom: kicsit rosszabb napom van, épp-hogy felkapok egy pulcsit és gatyát amíg leszaladok a tacskóba tamponért és patikába görcsoldóért és lám, megint láthatatlan vagyok és középszerű. Pedig számomra értelemszerű, hogyha járok valakivel többet adok magamra nem csak mellette. És szintén ez van néhány barátnőmnél. Szóval lehet, hogy csak te nem veszel észre minket.

2020. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán azért utasítsanak el mert érzik hogy nem tisztességesek a szándékaid. Hogy azért ismerkedsz velük mert azt gondolod hogy nekik nem jár Brad Pitt szintű pasi, és csak kihasználod hogy nekik nincs annyi ajánlatuk mint egy fullos nőnek, és úgy vagy vele hogy örüljenek neki hogy valaki érdeklődik irántuk.

Tudod a nők megérzik a hozzáállásodból a szándékaidat. Akkor is ha azt hiszed hogy profi vagy és nem látnak beléd. Megérezzük ha valami bűzlik.

2020. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2020. jan. 2. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!