Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok ellazulni, mit kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ellazulni, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az első szexuális együttlétem elég érzelemmentesre sikeredett: barátom nem figyelt oda rám, egyáltalán nem volt romantikus az aktus, előjáték sem volt és ennek következtében kicsit fájdalmas volt az együttlét. Annyira rosszul éreztem magam utána, hogy sírtam is, nem így terveztem, de nem mertem nemet mondani neki. A lényeg, hogy betudtam a fájdalmat annak, hogy az első együttlét fájdalmas és majd idővel hozzászokik a hüvelyem az együttlétekhez. Azonban nem így volt és csak egyre rosszabb lett a helyzet: a fájdalom nem múlt el az azt követő együttlétekkor és még tovább is erősödött. Ez rá nyomta a bélyeget a kapcsolat szexuális részére. Magamat okoltam, még a barátom is mérges volt rám, amiért nem tudtam ellazulni és ezért az aktust szinte mindig hamarabb abba kellett hagyni.

A helyzet odáig fajult, hogy saját magamnak is csak egy ujjat tudok betenni, az is kellemetlen és fesztítő érzés. Olvastam a témában, azonban nem szeretném önkényesen vaginizmussal diagnosztizálni magam a traumatikus szexuális életem miatt.

Azóta szakítottunk, viszont félek, hogy a negatív tapasztalatok rányomják majd a bélyeget a következő kapcsolatom szexuális részére.

Azóta összejöttem a mostani barátommal, aki nagyon megértő és vele teljesen más minden. A kérdés, hogy hogyan kéne ellazulnom, hogy amikor együttlétre kerül a sor, ne legyen fájdalmas az aktus?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2020. jan. 2. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele hogy milyen volt az előző pároddal (aki mellesleg egy szemét volt) és ő már tudni fogja mit kell tennie 😉

Ne gondolj arra hogy milyen volt az első vagy igyál előtte az eltud lazítani


Hány éves vagy?

2020. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, meséltem neki. Alapból ismerik egymást, és mióta összejöttünk azóta részletesen elmondtam, hogy ilyen jellegű problémával küzködök. Mostani barátom nagyon megértő és mondta, hogy nem kell semmit elsietnünk.

A gond az, hogy hiába odaadó és ténylegesen figyel mi esik jól nekem, nem tudok rendesen ellazulni. Egy pohár alkoholon én is gondolkoztam, csak sajnos nem szeretek inni és szeretném magamtól áthidalni a problémát. Gondolkoztam, hogy felkeresek egy nőgyógyászt vagy pszichológust a probléma orvoslására.

(19 vagyok)

2020. jan. 2. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátod egy idióta volt.. Neki kellett volna megfelelően felizgatni és utána behatolni, nyújtsátok el az előjátékot,és nem muszáj mindenáron szexelni! Elég bőven apetting is, egy akpscolata kommunikációkról is szól..Nyugodtan jelezd, ha fáj.. akkor abba kell hagyni.
2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a terv, hogy jelenleg egy ideig csak pettingelünk és megtanuljuk mi hogyan jó a másiknak. Viszont a későbbiekben szeretném, ha élvezettel élnénk meg az együttléteket.

Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 2. 20:57
 5/5 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzátennék, hogy, ha valaki rendelkezik hasonló tapasztalatokkal személyesen, az le tudná írni, hogy hogyan élte meg (illetve hidalta át) a problémát?

Köszönöm szépen! :)

2020. jan. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!