Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy nagyon sok...

Normális, hogy nagyon sok biológiai dolgot undorítónak találok?

Figyelt kérdés

Elég hülyén hangzik, hogy 'biológiai dolgot', de jobb nem jutott eszembe.


16 éves fiú vagyok.

Elképesztően undorítónak találom a szellentést, a büfögést, az orrfújást, a fülzsírt, a csipákat.. stb.

Már ezen szavak leírása is nagyon nehezemre esik, hát még kimondani őket..

Undorodom az izzadtságtól, a bűztől, mások leheletétől, attól, hogy tudom, hogy az emberek székelnek/vizelnek, még valamilyen szinten az evés is gusztustalan számomra, mert elképzelem, ahogy valaki megrágja az ételt, lenyeli és lent feldolgozódik..


Lányoktól nyilván kevésbé undorodom el, de sokszor már megijedek, mert, ha pl meglátok egy kicsit kilátszó fenékvágást akkor nem a várva várt izgalmi állapot fog el, hanem elmegy a kedvem tőle, mert eszembe jut, hogy ott szokott üríteni.

Szűz vagyok és félek, ha egyszer eljutok odáig egy lánnyal akkor lehet attól is elundorodom..


Nem vagyok esőtől védett, karanténban tartott újgazdag kisgyerek, tehát pl tyúkbelezés, trágya takarítás alapvető dolog, de azoktól már konkrét hányingerem van érintkezés közben.


Ez normális?


Konkrétan most is émelyegni kezdtem, miközben leírtam ezeket a dolgokat.


2016. okt. 10. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem az...
2016. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Zsír és mit kezdjek vele?
2016. okt. 10. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nőj fel. Pszichológus, vagy valami. Így nem lehet normálisan élni.
2016. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezek az emberi léttel járnak. Túlzásba viszed az agyalást. Akkor már azt is írhattad volna hogy gyűlölöd a sárga színt mert olyan színű a vizelet. Ezekhez a 16 éved alatt már réges-régen hozzá kellett volna szoknod.
2016. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Magadtól nem undorodsz amikor ezeket csinálod?
2016. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
akkor a pun-ci nyalás gondolom nem lesz a te asztalod...
2016. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi én is így vagyok vele, lehet hogy nem ilyen durva szinten, de ha a te értéked egy mittomén hányas skálán 100-as akkor az enyém biztos hogy 85-90 -es vagy sokszor nagyobb :) . Van aki érzékenyebb az ilyen dolgokra, és ez normális. Senki sem egyforma. Ne is figyelj azokra akik azt hiszik, hogy ez nem normális dolog.
2016. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológust javaslok. Volt ilyen barátnőm, azért nem akart szexelni, mert akkor ő nedvet termel, ami undorító. Mintha az ő érzéseit soroltad volna fel. Megnehezíti ez az életed nagyon.
2016. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!