Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég beteges szexuális fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég beteges szexuális fantáziáim és vágyaim vannak, hogy tudnám a párommal megbeszélni?

Figyelt kérdés

26F vagyok, párom 24L, hosszú ideje járunk, imádunk szexelni, azonban felfedeztem, hogy van pár dolog ami nagyon felizgat és kicsit szokatlan: anál, szőrös punci, szőrös hónalj lányon, popsinyalás, -ujjazás, lány fiút straponnal dug - ilyesmikről van szó. Az utóbbi 2 évben jöttem erre rá.

Jó a szexuális életünk, én dugtam már meg őt popsiba, nyaltam is ki ott, és ő nyalta már ki az én fenekem (életem legnagyobb élvezése volt amúgy), úgy láttam tetszett neki, de valahogy nem sikerül nyitnom ezzekkel a kérésekkel felé, mindig olyan kellemetlenül érzem magam. Fazonra nyírja a punciját de akárhányszor meghagyta kinőni mindig szégyellte előttem. Ezért nem is mertem neki bevallani még, hogy imádom amikor kicsit már látszik a hónalján a szőr vagy amikor meghagyja a punciján, mert nincs ideje borotválni. Eddig nem akarta megérteni az utalásokat :D A strapon dologról szexuális segédeszközös beszélgetés közben témáztunk, de túl szégyellős voltam. Félek, hogy ha nyíltan elmondom ezeket és nem akarja, utána sosem lesz már semmi a régi, le fog nézni ezekért, mert nem mindennapi dolgok. Egyébként imád dugni, és az anál miatt sejtettem, hogy elég perverz, de nem tudom pontosan mennyire. Szerintem tök jól feldobná az amúgy sem uncsi szexuális életünket. Mit javasoltok?


2020. jan. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmennyire se perverz,ezek alapdolgok.
2020. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

„A szex mocskos? Á, csak ha jól csinálják.”

Woody Allen

😀

2020. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tekintettem ezeket sosem alapdolgoknak :D Érdekes ezt hallani, bár ki tudja, lehet csak nekem voltak túl elfogult barátnőim
2020. jan. 3. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szégyenlősködj, de azért finoman add neki elő,mert ha ő sem meri elmondani ,hogy mit szeretne,akkor kimaradtok egy csomó jóból!
2020. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 pont igy - az kap sutit (strapont) aki kér :D
2021. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!