Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mikor kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor kellene megbeszélni a leendő partnerünkkel a szexuális preferenciáinkat? 21L

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki tudja mit szeret a szexben és mi taszítja, akkor ugye sok múlhat azon,hogy a másik mit gondol ezekről.

Mikor lenne ideje erről beszélni? Az első szex előtt hogyan hozzam fel? Nem szeretnék olyannal lenni, akivel mások vagyunk ilyen téren.

Köszönöm a tanácsokat!:)



2018. nov. 2. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem a kapcsolatotok milyenségétől is függhet. Ez alatt arra gondolok, hogy párkapcsolatról vagy esetleg csak szexkapcsolatról van-e szó.
2018. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

(Véletlen elküldtem.)


Igazából szerintem simán fel lehet bármikor hozni ezt egy beszélgetés alkalmával. Nincs rá konkrét szabály.

2018. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elméleti a kérdés, tehát nem mostani kapcsolatról van szó, csak a későbbiek miatt szeretném tudni.


Komoly kapcsolat esetén nem tudom, hogyan kellene ezt megbeszélni.


Köszönöm az eddigi válaszokat!:))

2018. nov. 2. 22:33
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az is függ, hogy pontosan milyen dolgokról van szó. Nem mindegy, hogy van-e bármi az átlagostól jelentősen eltérő vágyad amit nem tudnál úgymond nélkülözni hosszútávon egy kapcsolatban, ha esetlegesen a másik nem partner benne.


Így ez alapján szerintem jobb a dolgokat már akkor letisztázni, mielőtt bármi kialakulna köztetek ami komoly lenne.


Én személy szerint pár dolgot elszoktam árulni már a legelején, hogy tudjam azt, hogy nem-e tart betegesnek az illető mert, ha igen akkor tök feleslegesen ismerkedünk, mivel úgyis csak meg kellene játszanom magam.

2018. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Sose fog egyezni tökéletesen semmi.Legfeljebb elhitetik veled,aztán az lesz,amit a másik akar.Engem pl. érdekel a kikötözős szex,mégsem fogom vele leégetni magam,mert senki sem elég érett rá,inkább nem is beszélek róla.Szerintem az elején vesd fel,fölösleges köröket ne fuss!Vagy úgy jársz,mint én.
2018. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől tartok, amit most írtatok, hogy előre kellene esetleg mondanom mert különben késő lesz. Meg felesleges akkor...

De nem csak az fontos, hogy mi tetszik, hanem az is, hogy mi nem. Szerintem sokan nem veszik ezt komolyan.

2018. nov. 2. 22:44
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Elárulod, hogy mi az ami nem?
2018. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
pár dugás után úgyis kiderül,hogy rá érzett-e,és ha nem akkor elmondod,hogy lenne még itt pár extra mit szól hozzá.
2018. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék anális játékokat(se adni és kapni) illetve a 'koszos' dolgok(vizelet stb.) minden más formában is taszítanak.

Nem tetszik ha egy férfi a passzív szerepet kedveli.

És a harmadik, az a többes/partner cserélgetős felállás. Lehetséges, hogy belemennék, de utána már nem lenne olyan meghitt/bizalmi a kapcsolatunk.

2018. nov. 2. 23:01
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Nem szeretnék úgymond feleslegesen lenni valakivel. Abból a szempontból viszont igazad van, hogy ez egy biztos megoldás.:))
2018. nov. 2. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!