Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti járnátok egy webkame...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti járnátok egy webkamera modell csajjal?

Figyelt kérdés
Nem zavarna titeket a munkája?
2020. jan. 3. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez a webkamera modell mit takar pontosan?
2020. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem zavarna...
2020. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem ítélem el, mindenki úgy biztosítja a maga megélhetését ahogy akarja, de én nem járnék egy ilyen nővel.

Na szívem milyen napod volt ma?

Jaj képzeld.. ma valaki utalta nekem 100 ezret azért, hogy seg gbe öklözzem magam ! Mostmár megvehetjük az új TV-t :)

2020. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez ugyanolyan munka mint más. Sőt ha azt nézzük, ebben nem is szexszel vadidegen pasikkal, csak kamera előtt mutogatja meztelen testét és keres valami nagyon sok pénzt, ha jól néz ki.
2020. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem más öklöz seggbe hanem a csajod saját magát,e gy tv-ért.
2020. jan. 3. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán, sőt ha azzal segíthetek neki egy két alkalommal még a farkamat is "kölcsön" adnám neki.
2020. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szivesen!
2020. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan jól is néz ki hogy jól megél belőle, és nagyon szeretne is engem ez mellett akkor nem zavarna.
2020. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok, ha most ezt csinálná, de elvárnám, hogy hagyja abba és keressen más munkát.


Ha tartósan ennél a munkánál maradna, akkor nem akarnám a kapcsolatot.

2020. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!