Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan oldalt...

Tudtok ajánlani olyan oldalt ahova webcam modellként dolgozhatnék. Vélemény, tanács illetve abszolult kezdő mennyit kereshet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mondd, kérdező, Te egyáltalán tisztában vagy azzal, mit csinál a webcam modell?
2019. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ettől minden leszel, csak modell nem, remélem tudod :D

Csak jobban hangzik, mint a “kamera előtt vetkőzni és önkielégítést végezni”..

2019. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Abszolút kezdő itt nem nagyon szokott keresni.

Általában csúnyán becsapják, és még ráadásul könnyen egyéb utakra is terelgetik.

2019. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Most ha tetszik, ha nem, ennek az a megnevezése, hogy "modell". Minden webcam oldal alján ott egy link, hogy "models wanted", tehát maguk a szolgáltatók nevezik így, nem az ezzel foglalkozók kezdtek el eufémizálni.

Aki ez iránt érdeklődik, az szerintem nagyjából tisztában van a munka jellegével és nem képzeli, hogy online divatbemutatón venne részt.

Kérdező, regisztrálj a Wecamgirls fórumba (angol nyelvű), és ott minden valamire való oldal, ahol dolgozni lehet, fel van sorolva és még értékeléseket is írnak olyanok, akik dolgoztak rajta.

Arra vigyázz, hogy keresgélés közben ne valami "modellügynökségen" keresztül regisztrálj véletlenül, mert ők le fognak vonni a pénzedből.

2019. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

4-es, kössz, hogy mindenkit lehúztál. ugye tudsz olvasni?

A kérdező leírta, hogy ABSZOLÚT KEZDŐ és tanácsokat kér, mitvéleményt, tanácsot kér - szóval egyáltalán nem biztos, hogy tisztában van a dologgal.

Már csak azért sem, mert erre a "foglalkozásra" a "dolgozhatnék" szó azért nem nagyon állja meg a helyét.

2019. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

ABSZOLÚT KEZDŐ, azaz még nem csinálta. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy fogalma sincs, miről van szó.

A dolog pedig kereső tevékenység, azaz munka és még legálisan és végezhető Magyarországon, akkor is, ha egyeseknek esetleg ez nem tetszik.

A vákaszokat pedig igenis lehúztam, mert azok nem tanácsok voltak, hanem csak degradálások, szurkálódások olyan emberektől, akik a témával valószínű, esetleg csak nézőként kerültek kapcsolatba freemium oldalakon, tehát releváns tapasztalatuk aligha van.


Én is szoktam vásárolni a Lidl-ben, de ettől még nem válaszolnék itt meg olyan kérdést, hogy milyen ott dolgozni.

2019. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!