Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismeri vagy használja innen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri vagy használja innen valaki az eropolis oldalt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Férfiként esélytelen az az oldal is !
2020. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En hasznaltam. Egyertelmuen ki volt irva, h hetero ferfi vagyok es not keresek, megis atlag 16 “hetero”, vagy bevallottan homo pasi irt ram havonta, h ismerkedne, kozos recsi, vagy csak szimplan h les*pna... es nekem kep se volt kint...........
2020. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a homik 90 %-ban ilyenek, csak a jobbegyenesből értenek, vagy egyszer mikor a kezembe adta a farkát a wc-ben jól belekarmoltam, abból.. És nekem mondhatják hogy "homofób" vagyok, de én egyeteln egy lezbi csajra sem másztam rá soha..
2020. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éve vagyok rajta.80% homokos vagy biszexuális a férfiak közül, aki fent van.Rengeteg az 50-60 éves."2" randim volt onnan.Az első helyes, kedves férfi volt, de kicsit távolabb lakott tőlem, így nehezen tudtuk volna összehozni a találkozókat, emiatt nem folytattuk.A második szinte a "számban lakott", de a megbeszélt találkozóra nem jött el, és értesíteni is "elfelejtett" róla.Mióta változtattak az oldal szabályzatán, még unalmasabb lett, már röhögni sem lehet a trollokon. :D Szerintem törlöm magam róla, felesleges időtöltés csak.
2020. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos férfiak számára az összes társkereső totál értelmetlen és haszontalan időpocsékolás.
2020. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Innen a gyakoriról szereztem tudomást az oldal létezéséről, jó 8-9 éve, akkor regisztráltam. Mint amiket írtak felettem: semmi értelme nem volt, néha homik írogattak nekem hasonlókat, sosem találkoztam senkivel. Nemrég valahogy beugrott az oldal, de valszeg töröltek, mert a jelszóemlékeztető sem működött. Újra regisztráltam, körülnéztem - mégnagyobb pusztulat mint régen, kb 1% nő van az oldalon
2020. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
EGyik legrosszabb társkereső oldal. 50 alatt nem igazán van ember, nők alig, elavult kezelhetetlen felület.. nem ajánlom.
2020. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 3 éve ott ismertem meg a srácot, akivel a ma napig együtt vagyok. Mi talán a ritka kivételek vagyunk, akiknek sikerült ott megismerkendni.

N.

2020. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!