Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon "gáz", ha egy huszonéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "gáz", ha egy huszonéves srác még szűz?

Figyelt kérdés
22 éves leszek idén. Többször ismerkedésnél (akár élőben, akár online) amikor szóbakerült a téma, akkor érezhetően kevésbé voltak már lelkesek a lányok, amikor elmondtam hogy még nem volt senkim. A lányok kb. velem egykorúak, vagy 1-2 évvel fiatalabbak voltak, volt köztük szűz és nem szűz is. Nem vagyok egy önsajnáltató típus, de kezdek kétségbeesni. Ennyire taszító lenne ez, hogy még nem szexeltem? Mitől félhetnek? Hogy béna leszek az ágyban? Vagy hogy tuti nincs velem rendben valami, defektes vagyok, amiért még nem volt senkim? Hazudni nem akarok erről, meg prostihoz menni sem, de egyre kevésbé hiszek abban, hogy így találhatok magamnak párt.

2020. jan. 4. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Hát gáznak gáz, de nagyon nincs mit tenni. Kezdj el nézelődni a dagibb lányok között, azoknak szerintem simán bejönnél.
2020. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell mondanod hogy szűz vagy!

Amúgy én nem vagyok már szűz, most 22 vagyok én is de barátnőt nem tudok találni. Szóval itt nem a szüzességen múlik hanem a viselkedésen, gondolom visszahúzódóbb típus vagy Te is.

2020. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: Magamtól nyilván nem mondanám, de valahogy szóbakerül ez a téma mindig, nem én hozom fel.
2020. jan. 4. 12:53
 4/20 A kérdező kommentje:
És igen, visszahúzódóbb típus vagyok.
2020. jan. 4. 12:53
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Inkább furcsa. Én se jönnék össze szűz fiúval!
2020. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Na, erről beszéltem...
2020. jan. 4. 13:03
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem gyorsan intézkedj, mert napról napra lejjebb kell engedned az igènyeidet. A matyizó srácok visszataszítóvá válnak az ivarérett, 18 év feletti lányok számára. Mert aki matyizik, az kisfiú, mindegy hány éves.
2020. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Főleg online ismerkedésnél ez öngyilkosság kb.


Minek választana téged, ha 9 másik írogat neki aki meg tapasztalt férfi kapcsolatok terén. Ez csak egy jelzés, hogy eddig nem jött össze kapcsolat.


Talán ha élőben megismersz valakit társaságból pl... de gondolom sehová nem jársz, nincsenek barátaid.


Így pedig a prosti marad egyetlen kiútnak.n

2020. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
Keress dagi lányokat , ok talán nem utasítanak el.
2020. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Aztán annak mi értelme? Olyannal elveszteni akitől undorodsz?


Fel se áll a farka, a csaj meg elsírja magát és onnantól full kudarc az egész. Akár öngyilkossággal is végződhet.

2020. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!