Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már szűz fiúval? Ha igen, mennyire lehetett észrevenni, hogy kezdő?

Figyelt kérdés

Hányadik partneretek volt, vagy partnereitek, ha több szűz is volt?

Hány évesek voltatok és mennyi a fiú?



2020. jan. 4. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

igen

második partnerem volt

én 17 voltam ő 19

2020. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

1x


Azonnal észrevehető.


Soha többet! 24 felett aki szűz azzal én nem tudok mit kezdeni!


23/L

2020. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a páromnak én vettem el. Ő a 2. partnerem volt.


Én pár nap híján 20 voltam, ő nemrég töltötte a 23-at.

Nyilván látszott, hogy nincs is meg a tapasztalata, eleinte nehezen is ment, de sikerült. Nagyon gyorsan tanult szerencsére. Azóta is együtt vagyunk, és csodálatosak köztünk az együttlétek, szóval megérte.

2020. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Több szűz sráccal is^^ embere válogatta... volt aki annyira figyelmes és szenvedélyes volt, hogy nehezemre esett elhinni, hogy szűz...

Gondolom valahol ez is a kémián múlik

2020. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a 4. partnerem volt. Nagyon aranyos volt, ahogy rávezettem türelmesen, de hamar ráérzett, és a második menet már szuper volt!
2021. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik, csak nekem volt nagyon rossz tapasztalatom egy szűz fiúval. Két év korkülönbség volt, ujjazni egész jól tudott, de 2 perc után elsült és utána már nem állt fel neki. Amúgy aranyos srác volt, de ez annyira kiábrándító volt, hogy nem is lett belőle következő alkalom.
2021. ápr. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!