Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt a legelső személye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legelső személyes találkozásotok egy olyan személlyel, akit társkeresőről ismertetek meg?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Írással, képcserével telózással indult, a találkozás izgalmas , félelmetes , zavarba ejtő volt..

Beszélgetés kávézás ismerkedés .

2017. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz volt. Rögtön felhívott hozzájuk(szüleinek úgy mutatott be, hogy a haverja vagyok a suliból) Beszélgettünk, teljesen zavarba voltam, mivel hogy a legelső ilyen találkám volt az életembe. Úriemberként viselkedett, vicces volt. Sokat beszélgettünk főként sulis dolgokról. Mikor mentem, siettem a buszhoz, lekísért ő is. A hátsó ajtón mentem ki a garázsnál, erre hirtelen visszahúzott és lekapott. Azelőtt nem is tudom mikor ittam utoljára, irtó száraz volt a szám, nyálam se volt(pedig kínált innivalóval, de nem mertem inni) és számomra nagyon kellemetlen volt. Akkor voltam 17 ő meg 18 körül lehetett. Azóta elköltözött a városból és nem is tartjuk már a kapcsolatot.
2017. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt,bár én zavarba voltam,az volt életem első randija. Ő végig figyelmes volt, együtt töltöttük az egész délutánt. Még csak most kezdtünk el randizgatni. És bár még csak rövid ideje ismerem, totálisan belé szerettem. :3
2017. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
szex lett belőle
2017. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Behívott a lakásába és egyből egymásnak estünk. Kivertük majd leszoptuk egymást. Utána beszélgettünk egy keveset. :D

19/F

2017. máj. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#2 Engem irtóra felizgatnak az ilyen félénk fiúk! :D Öröm volt olvasni a kommentedet. Hogy érted, hogy lekapott? :O xD
2017. máj. 29. 11:53
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fura volt, izgultam előtte nagyon, de jól alakult sétáltunk, beszélgettünk sokat, aztán egy erdős részhez értünk, bementünk körbenézni, aztán egyszer csak lesmárolt, annyira nem volt ellenemre, de nem számítottam rá. Smároltunk, közbe tapi végig, aztán annyira belejöttünk, hogy lesz*ptam. D*gni is akart de nem volt nálunk síkosító, így nem mentem bele, úgyhogy irány fel hozzá, ott meg volt szex is.

1,5 évig voltunk együtt, úgyhogy nem csak megd*gott és kész.

27/passzív

2017. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
jó volt, elmentünk kávézni beszélgettünk végül egymásnak estünk a kocsijába :)
2017. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jó élményeimet ellen súlyozták a nem jók.


Amikor beszéltünk jó fejnek tűnt. de mikor találkoztunk kiderült hogy egy olyan pasi aki sokáig nem hagyott békén. és még facebook-on is letiltótam.

2017. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas. :D

20 éves kezdő, tapasztalatlan fiúcska voltam, s ez az első tali abban az értelemben is első volt, hogy korábban még soha nem találkoztam meleggel.

A képcsere alapján nagyon tetszettünk egymásnak, élőben azonban egyáltalán nem. Így mikor megláttam, már eleve ideges lettem. Ráadásul annyira zavarban voltam, hogy beszélgetni sem tudtam vele nagyon. Kb fél órát ültünk egy parkban, de az a fél óra egy fél napnak tűnt. Zavarban is voltam, nem is tudtam miről beszélgessek, rettenetes volt. :D

Később aztán belejöttem az ilyen jellegű ismerkedésbe, s utána már semmi para nem volt.

2017. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!