Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan köztetek, aki...

Van itt olyan köztetek, aki személyesen látta Adolf Hitlert? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Remélem lesz itt olyan,aki látta.

2019. aug. 29. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Még 4 évesen találkoztunk. Neki, ha jól emlékszem kisház volt a jele az oviban. Az enyém a gomba volt.
2019. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

45-ben meghalt, ha akkor valaki tízen évesen látta, akkor az az ember ma 85 felett kell járjon, na most 85+ évesen már nem igazán azon pörögnek az emberek, hogy gyk-zzanak.


Persze lehet, hogy van itt egy sokat látott dédi papa, aki mindjárt mesél neked.

2019. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Én láttam.
2019. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Híradóban láttam. De nem járt Magyarországon, ahol én lakok és laktam. Legfeljebb Németországban élhet valaki, aki látta személyesen, bár az sem valószínű. Nem járt az emberek közé.
2019. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
"Nem járt az emberek közé"Nem kevered véletlenül Hirohitoval?Hitler folyton emberek között volt szónokolt,rendezvényekre járt ilyesmik több millióan látták.Keresztül-kasul beutazta egész Európát.
2019. aug. 29. 15:59
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ja, itt ezen a képen épp velem fog kezet a Führer. Hüpp-hüpp.

[link]

2019. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 mindentudó99 ***** válasza:
70%
Én egyszer kezet fogtam vele még kisgyerek koromban. De ha jobban belegondolok az inkább walesi herceg volt még 1990 ben.
2019. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem lett öngyilkos 45-ben,hanem egy másik országba szökött. Argentínába. Ott volt egy eldugott bunkere és senki se tudott róla. Azóta szerintem már halott. 1950 körül látták Argentínában és túlélhette a világháborút. A CIA eltitkolta a létezését és öngyilkosságnak álcázták be. Mellesleg az a két holttest a bunkerben nem Eva volt és Hitler mivel a Fog lenyomat nem egyezett. Tehát nem az ő holtteste volt.
2019. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én is Argentínában láttam. Álkörszakálla volt és egy cipészetben dolgozzott. De nem értesítettem a rendőrséget mert már adott neki a sors eleget úgyis
2019. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Fiacskám. 95 éves nagyapó vagyok aki gyakorizik. Még 11 éves voltam amikor találkoztunk, egy kordon mögül figyeltem. Szüleim német származásúak, én később gyüttem ungarnba. Őszintén szólva két dologra emlékszem:


1: Nem volt tökéletes a híres bajsza. Baloldalt egy kicsit jobban bevolt vágva.

2: Szarnom kellett már de nagyon.

2019. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!