Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a lány csak barátkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány csak barátkozni akart volna vagy többet?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem hogy bejöttünk egymásnak. Néhányszor találkoztunk, de szex nem volt. Nagyon azt éreztem hogy ehhez a lányhoz én kevés vagyok. De azért ismerkedtem vele. Aztán talált fiút és azóta nem ír vissza.

Ha csak barátként tekintett volna rám akkor visszaírna, gondolom, szóval többet akart volna ezek szerint?


2020. jan. 6. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha bénáztál akkor azt észrevette. Biztos várt vmire amit te nem tettel meg. Nem kifejezetten szexre gondolok hanem egyéb dologra amivel az ismerkedés jár.

Gondolom ráunt a várakozásra és lépett .

2020. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!