Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem akar több leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar több leszbikus lány sem barátkozni egy szintén leszbikus lánnyal?

Figyelt kérdés
Értem én, fontos a párkeresés de attòl szerintem nagyon jò ha ilyen emberek vesznek körbe. Ehhez képest 2 barátnőm van aki az de ők több éve, ha ùj ember ír rám és írom hogy van párom, akkor vissza sem ír. Arra nem gondol senki, hogy mivan ha én általam ismer majd meg valakit, vagy csak szimplán jó társaság lehetnék? :D Sak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem barátkozni szeretnék. Arról már letettem. Érdekel a véleményetek. :)
2018. márc. 8. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképpen kisebb az érdeklődés, ha csak barátkozásról van szó.. de én nagyon szeretek haverkodni is:D

Úgy tapasztaltam, hogy sok lány vevő erre. Persze az értelmesebb fajtából, akikkel lehet is beszélgetni egyáltalán:D

2018. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, abban van igazság, hogy az értelmesebbekkel könnyebb. Két barátnőm is viszonylag' százas. :D Vagy ha valaki elutasít de írja, hogy "ne haragudj, most párt keresek, nem barátokat" legalább ennyibe néz nem csak eltűnik. Nem is értem miért foglalkoztat ez, pedig lassan 6 éve probléma, csak most új emberekre vágyok feljött bennem :D
2018. márc. 8. 20:10
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Sok oka lehet, nyílván az első az, hogy azért írnak mert párt keresnek sz adott felületen, nem barátot.Nekem egyébként sok leszbikus barátnőm van,én is szeretek barátkozni:-)Én azt veszem észre,hogy élőben nyitottabbak a beszélgetésre,barátkozásra. Talán azt a tippet tudnám mèg adni, hogy ha valaki ír neked ne úgy válaszoj,hogy párod van,mert ez elutasító szándéknak hangzik, mintha ezzel akarnád burkoltan elvágni a beszélgetést.Ha ír valaki vess fel valami más témát és beszélgessetek.Aztán később ha szóba kerül csevegő hangnemben mondd, hogy "nekem van barátnőm, így és így jöttünk össze, neked van valami kedves/vicces ismerkedési sztorid?". Vagy finoman sződd bele a beszélgetésbe, pl."szeretsz biciklizni, képzeld a párom is, hétvégente gyskran biciklizünk".Eddigre már barátok lesztek, és egy ilyen tartalmasabb beszélgetést nehezebb elvágni.Sok sikert:-)

28/L/N

2018. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem könnyű, és sajnos a legtöbb beszélgetés megszakadt, pedig én is szívesen barátkoznék.
2018. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Honnan írtok?
2018. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igy is csinaltam, nem dorgoltem regebben egybol az orruk ala, de akkor meg flegman irtak es vegul ugy leptek le. Teljesen azt ereztem, hogy az idejuket pazaroltam azzal, hogy nem szoltam idoben :/ Hajdu Bihar m. :)
2018. márc. 8. 21:22
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiábrándítóan sok olyan leszbikussal beszéltem már tök jókat pontosan addig, amíg "ki nem derült" (nem titkoltam), hogy barátnőm van. :D

Sszívesen és nyitottan fogadok minden közeledést, mert sosem tudhatja az ember, hogy mi sül ki belőle, de nem sok pozitív tapasztalatom van. Én Pestről írok

24/L

2018. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom az őszintét, én speciel nem tudnám most az agyam barátkozós funkcióba kapcsolni. Alapvetően nem voltam soha a nagy barátkozós fajta ember, 1-2 közelibb barát bőven jó, de most bárki új iránt, aki felkelti az érdeklődésem, sajnos önkéntelenül is többet kezdek el érezni. Ez van, nagyon szeretnék már egy társat magam mellé. Na most ha a másik meg foglalt és alapvetően csak haverkodni akar, én nem szivatnám magam :D
2018. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még akad ilyesmire jelentkező. Például én nagyon szívesen barátkozok! :D
2018. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Van párom, de szívesen barátkozom én is. Viszont már nem nagyon nyitok mások felé. Ha valakinek szimpatikus vagyok, és beszélgetni szeretne velem, beszélgetek vele, de ha nem keres, én sem töröm magam érte, mert most már prioritások vannak az életemben, nem a barátkozás az első.

Szívesen ismerek meg új embereket, de ahhoz kezdeményezni kell :)

2018. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!