Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányok szoktak a homoszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak a homoszexuális férfiakal barátkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány és tetszik és én azzal a trükkel barátkozok most vele hogy homoszexuális vagyok de közben őt szeretném fokozatosan elcsábítani fokozatosan közelebb kerülni hozzá , és ami a legfurcsább hogy ő jön utánam ő ír rám ő akar hülyéskedni beszélgetni nem kell nekem erölködni.


Ezzel a technikával jobban belehet vágodni egy lánynál mintha nyomulós hetero férfiként probálkoznák?



2019. febr. 11. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, hogy így akarsz csajokat felszedni. De egyébként vannak ténylegesen meleg barátaim. N
2019. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a végére úgy megutálna hogy legközelebb maximum a koporsódban akar amid látni.
2019. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan vagy. Az egész kapcsolatotokat egy hazugságra alapoztad, ezután a csaj sosem fog összejönni veled.
2019. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez a lehető legférfiatlanabb “csajozási” módszer. Ő akar beszélgetni és nem neked kell erőlködni? Nem is csoda hogy ilyen “trükkök” nélkül nem is tudsz felszedni egy csajt.
2019. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod neki, hogy meleg vagy, akkor csak barátként fog tégd kezelni.

Miért kell ezt annyira túlbonyolítani?

Remélem majd megpróbál neked szerezni egy pasit :D Kváncsi lennék meddig mennél el a játékban :D

2019. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Berak a "friend zone"-ba és onnan soha a büdös életbe nem szabadulsz. Ennyit érsz el vele. Illetve azt, hogy ha kiderül, hogy nem vagy meleg biztosa nem akar majd soha többet látni, mert nem lesz képes benned soha többet megbízni azok után, hogy hazugságra alapoztad az egész ismeretségeteket.
2019. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés az esélye, hogy olyan kattant csajt fogj ki mint én, aki le akart velem feküdni, hogy elmondhassa magáról elcsábított egy meleget.. (Igazi meleg vagyok, nem történt semmi.) Szóval ja, kapcsolat sosem lesz neked azzal a csajjal, régen elrontottad.
2019. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# hú hogy neked milyen szerencséd van bárcsak velem is megtörténne ez.
2019. febr. 11. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a 7-es, nem hiszem hogy szerencseként fogta fel.

képzeld el fordított szituban :)

2019. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%

Te beteg vagy ember :D

Barátkozásról annyit, hogy én férfi vagyok és van leszbi barátom (bár nem pont ez volt a kérdés, de hasonló :D )

2019. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!