Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban elő hölgyek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő hölgyek! Milyen gyakran flörtöltök? Szoktatok-e intim fotót megosztani a beszélgető partnerrel?

Figyelt kérdés

2020. jan. 6. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Igazából vágyom a flörtre, dicséretre, hiszen minden nő szereti ha a párján kívül mástól is kap dicséretet, mások is észre veszik, ez az igazi visszajelzés arról hogy vonzó lehet másnak is, de nem kezdeményeznék emiatt semmi olyat, ami ezt váltja ki.

Meztelen fotót nem valószínű hogy küldenék.

22N (4 éve párkapcsolatban)

2020. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
Az apátok fát flörtöltök, ha van partneretek.
2020. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem flörtölök és nem küldözgetek képeket.

Akkor csináltam ilyet amikor egyedül voltam, kapcsolatban miért tenném? Van kivel kacérkodnom, ezért nem kényszerülök arra hogy bárkivel is bensőségesebb kapcsolatot tartsak fent online vagy akárhogyan is.

2020. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Rendszeresen flörtölök, képet nem küldök. Párom tudja, belefér a kapcsolatunkba.
2020. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

Szoktam flortolni. Kepet egyszer kuldtem valakinek. Nem voltam magamnal, nagyon felizgatott.

22L

2020. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!