Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ezt megcsinálta, akkor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megcsinálta, akkor nem volt belém szerelmes soha?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátomról éveken át néha azt éreztem hogy szeret engem. Mindig érdeklődött irántam, elhívott magához, ő is eljött hozzám, jókat csevegtünk. Aztán egyszer összevesztünk,tudta hogy nagyon fontos nekem egy dolog és a szemembe tette a szépet a hátam mögött meg gúnyolódott. Ezután nagyon összevesztünk. Mondtam neki hogy hagyjon békén. Ő is elment sírva. Aztán mikor ismerősök mondták hogy kérjen bocsánatot nem tette arra hivatkozva, hogy azt mondtam hogy hagyjon békén. Egy közös barát mondta hogy bocsássak meg neki mert bármit ia tett látja rajta, hogy szeret engem. Fél évvel később én akartam békejobbot nyújtani de ő nem szerette volna. Egy rendezvényre együtt utaztunk ahol 2 szót szóltunk egymáshoz. Utána rá 4 nappal láttam az utcán, nagyon nézett valahogy azt éreztem hogy fontolja hogy rám köszönjön-e de végül nem tette. Amúgy ha meglát mindig néz, mindig figyeli miket beszélek. Egyébként valakinek azt mondta hogy nem fog nekem benyalni ezért nem köszön meg kér bocsánatot.



19/L


2020. jan. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Típikus kisgyerekes vita. Jobb ha felnőne, mert így nem lesz csaja soha.

Sztem még mindig szeret téged, csak az egóját jobban.

2020. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer eljon az a szemely aki fontosabb lesz a buszkesegednel.
2020. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lehet, hogy szeretett, de a viszonzatlanság miatt, vagy csak mivel folyamatosan változunk, főleg ebben az életkorban(ezért is ritka az örökké tartó tiniszerelem) egyszerűen elmúlt a szerelme, vagy ami volt az is csak vonzódás volt
2020. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy idwig tényleg szeretett, de lehet hogy csak bele képzelted.

De ha úgy érezted szeret, miért nem randiztál vele?

Ha akkor.nem érdekelt a dolog akkor most mi kéne tőle?

2020. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hívott randira soha
2020. jan. 6. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én elhívlak szívesen. Merre laksz?
2020. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kisfiú még, hagyd.

Ami most tombol benne, az az ego.

2020. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érdemes már vele foglalkoznod! Gyerekes, megérdemelsz egy normális férfit, aki tisztel és megbecsül. Aki a számodra fontos dolgokat nem hurrogja le, hanem támogat még a hátad mögött is!
2020. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nekem azt mutatja, hogy nagyon sok volt az érzelem amit nem tudtatok feldolgozni rendesen, mert fiatalok voltatok. Az, hogy szerelem volt-e, azt nem tudom megmondani, de erősnek, erős volt
2020. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!