Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan valakivel mar hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan valakivel mar hogy megeroszakoltak, de teljesen lefagytal es nem vedekeztèl csak turted?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 11:21
 1/4 kisördög1 ***** válasza:
100%
Sokan vannak így, általában ők esnek áldozatul nemi erőszaknak. Akik védekezik az legtöbbször megússza, el is tud menekülni.
2020. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lefagyas miatt, hanem mert fegyvert fogtak ram es ugy megijedtem hogy inkabb nem akartam ellenkezni mert latszott az illeton h teljesen fel van dulva es elborult az agya. Es biztos nem bantott volna, de egy ideges hirtelen ember sokkal veszelyesebb mint aki tudna higgadtan gondolkozni. Meg se tudod gyozni, nem latja a kovetkezmenyeket a pillanat heveben..
2020. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ez szörnyen hangzik...

Sikerült feldolgoznod?

2020. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Szerinte nem volt erőszak, nem érti azóta sem (10 év), miért jöttem el örökre.

2020. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!