Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már fiatalabb fiúval? És fiúk voltatok már idősebb lánnyal? Milyen volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
igen, mondjuk fiatalabbnak nézek ki a koromnál. 16/L
2015. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Igen. 19 éves lány vagyok,és 17 éves fiúval voltam együtt (bár ránézésre simán rávágnám a 20-at).

Jó volt nagyon,nagyon egymásra tudtunk hangolódni és odatette magát a srác. Bármikor szexelnék vele újra.

2015. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy szűz lányon, és egy tapasztaltabb fiatalabb lányon kívül csak idősebb kedveseim voltak.
2015. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla1977 ***** válasza:
0%

25 voltam 17 éves lánnyal.

Nem tudtam hogy annyi de nem valami jó csinálta..

2015. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

voltam fiatalabbal, de katasztrófa volt

maradok a 40-es pasiknál

24L

2015. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21 éves voltam, a srác 19 éves volt (egyébként másfél év volt a korkülönbség). Szűz, és és abszolút tudattalan volt. Azzal nem volt baj, hogy szűz volt, mert én is az voltam, az volt az első kapcsolatom. Viszont első alkalommal már ő könyörgött, hogy csináljuk, de nem jött össze, mert nem ismerte az előjáték fogalmát, én meg féltem.

Fél évig behatoláskor nem élveztem semmit, az utolsó két alkalommal igen, de amikor meghallotta a nyögéseimet, 5 mp alatt elment.


A jelenlegi barátom szintén szűz volt, amikor összejöttünk, de az előjátékban mester, alig lehetett észrevenni, hogy az. Ha nem mondja, azt gondoltam volna, hogy nagyon is gyakorlott. Ő már egyidős velem.


22/N

2015. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!