Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy otthon megér egy éjszakát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy otthon megér egy éjszakát?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szeretnék egy saját kis otthont, egy ember tisztességesen, nem kertelve megmondta a frankót, hogy ad pénzt egy éjszakáét cserébe.

2020. jan. 7. 23:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi pénzt ígért?
2020. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha én nő lennék, tuti össze basznék 1 Lakást
2020. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

A 2-vel értek egyet!

De szerintem te is ezt fogod tenni, ha valós a dolog.

Mondjuk én nem értem valaki miért adna több milliót egyetlen éjszakáért,mikor menne ez olcsóbban is...

Nagyon jó kis rés lehet alattad 🤔😀


33/F

2020. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
11%
Nem ad... mi gazdagok így használjuk ki az aranyásó ostoba lányokat. (De ti is nagyon rosszakat tesztek velünk) Elmegy érted, megdu* és utána ad pár tízezer forintot ami kb egy hónapra elég, de hogy otthonod nem lesz belőle, az hótziher :D Én is ígértem már kocsit házata jó csajoknak, bekajálták éjszaka után megadtam vmi random kamu telószámot, main hívjanak fel... persze egy bibi volt, hogy a telszám nem az enyém... szóval otthonod sosem lesz, ha csak meg nem dolgozol érte, max egy jó parfümöd, esetleg egy két üveg kólád ;)
2020. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Kamu! Ennyit még Dubajban sem kapnál egy éjszakáért!
2020. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Persze mert 1 ilyen kis biznisznél, valószínű minden nő degenerált!

Hagyjad már...

2020. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#1 Vidéken van a ház,tehát nem kell rá sokat költeni, itt nagyon olcsó a ház.

Pár milliót.

2020. jan. 7. 23:18
 8/30 A kérdező kommentje:
#1 Azt még hozzátenném,hogy nem pénzt szeretne adni,vagyis Én azt mondtam hogy nem a pénz kell hanem az építőanyag, nyílászáró stb...
2020. jan. 7. 23:21
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

A 4-es versenyző setét mint a néger segge éjszaka az alagútban!

Kérdező: Menj bele, legalább kettyintesz egy jót (vagy rosszat).

Nekem is van egy csaj, akinek egy éjszakáért komoly vagyont fizetnék! Van így, hogy becsavarodik az ember két igéző szembe, meg az Alpokat megformázó meseszép, hatalmas mellekbe...

2020. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#4 Nyilván fontos egy nőnek a pénz, mégis csak a pasinak kell egy családot életben tartania.

Ha komoly kapcsolatot keresnék Én sem egy csóró, alkoholista ember mellett kötnék ki.

Egyedülállóként nem igazán érdekel a pénz, ez egy spontán jött ötlet volt és elgondolkodtam rajta hogy nem rossz ajánlat, mert sokkal hasznosabb dolgokat is csinálhatok, rengeteg időt és energiát megsporolhatok ha nem kell sz@rasig dolgoznom a pénzért.

Ha készen lesz a ház nem fog érdekelni a pasi pénze mert nem tudom már mire költeni.

Szóval nem mondanám magam aranyasonak egyszeri alkalom után, nem fog meghülyiteni a pénz ha úgy alakulna hogy elfogadom.

Hát aki ennyire hülye azzal nem lehet mit kezdeni.

Nem igazán tudnak atvagni mert eléggé rafkos vagyok, de ha mégis sikerülne gratulálnék neki.

2020. jan. 7. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!