Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek próbálkozzak be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak be a javarészt leszbikus ismerősömnél?

Figyelt kérdés

Félre értések elkerülése végett pasi vagyok.

Van egy jó csaj ismerősöm, aki alapvetően leszbikus (csajokhoz vonzódik igazán, kapcsolatai eddig csak velük voltak).

Ám nagyon ritkán kívánja a farkat is, és nagyon kevés pasi tudja lázba hozni.

Én ezen szerencsések közé tartozok.

Látom is rajta és mondta is ezt a dolgot.

Mégsem tudom igazán, hogy mi tévő legyek hiszen ő alapvetően a női testhez van szokva.

Azt is mondják, hogy a nők jobban ismerik egymás testét, szóval tuti rosszabbul nyalnék, mint amit megszokott.

Valamint, mivel nem igazán használ segédeszközöket tuti szűk, ami nekem persze jó, de lehet macerás lenne a számára (és kellemetlen).

Mit tanácsoltok, esetleg aki járt már hasonló helyzetben, hogy járjak el?


2020. jan. 8. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mondta is, akkor hajrá!
2020. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lol, hát ha tudod, hogy hátrányban van nyalásban, akkor ne csináld, csináld azt amiben neked van előnyöd ez pedig a farok és a férfias viselkedés. Hidd el, ha néha vonzódik a pasikhoz, akkor az nem azt jelenti, hogy nőt akar, hanem egy igazi pasit
2020. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!