Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarnak velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak velem lefeküdni a pasik?

Figyelt kérdés

Egy éjszakás kalandra nem vágyom, de mindig mikor elkezd valami alakulni és kezdem nagyon megkedvelni és érezni valamit, akkor végül csók tapi utána itt megragadunk és nem lesz belőle szex. Majd általába hamarabb nem stimmel valami más körülmény mint hogy ennél több legyen..Nem egyszer, tehát kétlem hogy rosszul csókolok mert az jó sokszor van általába de szexig sose jutok el... ismeretlennel nyilván tudnék de akit nem ismerek nem kedvelem az nem tud felizgatni.. csomószor azt mondják nekem ők nem csak szexre hajtanak stb., de én meg akarnám és bánt ha nem akarnak.. mintha mindig csak addig kellenék mindenkinek míg rá nem jönnek hogy igen szívesen lefeküdnék vele... :/

Külsőleg nem hiszem hogy gond van velem mert mindig úgy kezdődik hogy a külsőm megtetszik nekik ezért beszélgetni kezdenek velem...

25/L


2020. jan. 8. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék rád! F.
2020. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazából itt csak arra vagyok kívancsi, hogy veletek elődlfordul e hogy még azelőtt megszűnik az érdeklődésetek egy lány felé mielőtt lefeküdnétek vele..és ha igen miért.. ha egyértelmű hogy én is akarom már uncsi?
2020. jan. 8. 17:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Mondod, hogy akarod a szexet?

Általában akkor szokták a férfiak ráhagyni, ha nem lehet a lánnyal egyről a kettőre jutni.

2020. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, a legutóbbival nagyon sokat beszéltünk arról hogy szeretnénk is, nagyon egymásra voltunk kattanva, de megunt végül mire oda juthattunk volna.. :(
2020. jan. 8. 18:01
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért nem csináltátok aztán, hogy beszéltetek róla?

Másnap, vagy azon a hétvégén?

2020. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mikor majdnem,akkor nem olyan helyen voltunk ahol lehetett.m mikor jó helyen voltunk meg nem kezdeményezett, és meg ha szenvedélyes csókba kezdtem volna vele hogy akkor kezdeményezek én akkor csak szájonpuszilt és megölelt.. eröltetni nem akartam az olyan megalázó :( nem tudom
2020. jan. 8. 18:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg magad privátban, megmondom ha külső baj van veled. ;)
2020. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet olyan a kisugárzásod, ami azt sugallja, hogy nem akarod. Én pl csak arra hajtok rá férfiként, akin látom, hogy tényleg dugni akar velem.
2020. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert annyira elviselhetetlen a személyiséged, hogy elfogy a türelmük, mire szexre kerülne a sor. Pontosabbat ennyiből nehéz mondani.
2020. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Rossz lehelet?Esetleg furcsa szag?Vagy szőrös punci?Biztos menekülés lenne.
2020. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!