Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok, gáz/visszataszít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, gáz/visszataszító ha egy kamasz fiú szőrös?

Figyelt kérdés

Főleg a has tájékán érdekel, hogy mi a véleménye az embereknek ha mondjuk strandon egy szőrösödő hasát meglátnák egy fiún. Lányok, és fiuk is válaszoljanak

előre köszönöm!



2020. jan. 8. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem visszataszító
2020. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem dzsumbuj akkor nem vissza taszító
2020. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
En elegge az vagyok es ahogy tapasztalom sokaknak visszataszito
2020. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kamaszként visszataszító. "Öreges"
2020. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Én a kolbit, és a hónajamat, takony köröm óta borotválom, de máshol nem, de szerencsére sehol nincs bunda rajtam.

Szóval amit leírtál az nem gáz, ha nem ősemberes.


33/F

2020. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem gáz és nem visszataszító.

(Persze nem mindegy, milyen mértékben szőrösödik ott és mennyire "tartja karban".)

2020. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

A szőrzet a férfiasság jelképe.

Nem csak az,ami kinyomja a gatyát,mert az a gusztustalan látvány .

2020. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
A lányoknak a szőrtelen felsőtest tetszik.
2020. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Én személy szerint intim területen, hason, mellkason heti kb 2szer testszőrnyíróval végigmegyek, hónaljon borotvával

Nem szeretek szőrősnek lenni, de sok haverom a mellkasát és a hasát egyáltalán nem szőrteleníti, azzal se feltétlen van baj, engem zavarna

Összességében ha nem is szőrtelenítesz mindenhol szerintem néha azért méretre lehet igazítani az ápoltság jegyében

23/F

2020. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Kinek a pap, kinek a papné. Nem egyforma az emberek ízlése. Van olyan nő aki a csupit szereti (tökmindegy hogy kamasz, vagy felnőtt) más meg a szőrösebbet tartja csak férfiasnak.

Pont úgy ahogy p.nciból is hol ilyen, hol olyan tetszik a férfiaknak, kinek a csupi, másnak a fazon, megint másnak a természetes.

2020. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!