Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Selejt vagyok ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejt vagyok ha nem tudok sem barátnőt sem partnert találni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, tehát ennyi idősen már elég gáz szerintem. De nem találok egy hozzám illő lányt sem. Olyan lányt meg akit szerethetnék olyat meg végképp nem találok.

Ez azt jelenti hogy én a lányok szemébe egy selejt vagyok. Mert mindig vannak nálam jobb fiúk?


2020. jan. 8. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, azt.
2020. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Igen selejt vagy!
2020. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy selejt, csak nem nézel ki jól. A lányok viszont annak tartanak emiatt.
2020. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Hány próbálkozásod volt az elmúlt 4-5 évben?
2020. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem selejt vagy, csak az életkorod ellenére fejben még egy picsogó önsajnáltató kisgyerek - ez meg nem szimpi a nőknek. Ahogy Kolompár tesó' is rávilágított, próbálkozz-próbálkozz-próbálkozz, ha 100-szor visszautasítanak akkor 101.-jére is előbb-utóbb sikerül (ha meg nem próbálkozol akkor nincs miről beszélni, a sült galamb nem röppen be az ablakon a tányérodra neked kell érte menni).
2020. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az a selejt aki szembe megy a törvénnyel.
2020. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!