Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem elvez el a baratnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem elvez el a baratnom sosem?

Figyelt kérdés

Lassan 6 honapja vagyunk egyutt, de meg egyszer sem sikerult elelveznie szex kozben, ami engem nagyon zavar. Probaltam vele errol beszelni, hogy ez nekem mennyire rosszul esik, es mindegy, hogy 50 percig durva tempoban vagy 20 percig lassan csinaljuk egyszeruen sehogy nem megy, ugy hogy az elojatekkal sincs gond, az is 10-20 perc es arra mar be van indulva.


De amikor felhozom a temat akkor vagy nem is reagal a kerdeseimre vagy eltereli valamivel. Ezzel lehet valamit kezdeni? Mert nekem fontos lenne a kozos kielegules es nem onzo modon csak sajat magamnak akarok jot.


Tudnatok valami tanacsot adni?



2020. jan. 8. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy miattad stresszel. Mert, hogy ez neked rosszul esik. (Csak tipp)
2020. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarja h terhes legyél.
2020. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden nő képes rá. Csiklóval én is el tudok menni de hüvelyesen azt se tudom az milyen lehet! Szegény lehet azon stresszel, hogy ez fura biztos..
2020. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem lehet vele kommunikálni, akkor búcsúzz el tőle!
2020. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem tudok hüvelyi úton elélvezni, van ilyen típus!
2020. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra. Azt kellene vele megbeszélned, hogy saját magának tud-e bármiféle orgazmust okozni, és ha igen, milyet és hogyan. Ha magának se tud hüvelyi orgazmust csinálni, akkor reszelheted akármeddig, jó eséllyel neked se fog menni. Ha csiklóorgazmusa legalább van, akkor más úton kellene próbálkoznod...
2020. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Oké, de közben izgathatná magát attól még, ha hüvelyi úton nem is megy... nem? :)
2020. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa - akinek nincs azt meg akár 3 órán át a legvadabb tempóban is... - csak kiszárad és nem lesz neki jó.

Szóval, nyúlj szépen a kis kezecskéddel közben a csiklóhoz :) avagy kérdezd meg tőle hogyan jó neki, hogy tudnál nagyobb örömet okozni.

Jah, ha nem akar róla beszélni? Akkor a szex mellett azon is "dolgozz" hogy elmélyüljön köztetek a bizalom, mert ez így felszínes.

2020. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tanacsaitokat! 😄
2020. jan. 8. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Legelőször is, ne mondd neki, hogy neked ez rosszul esik, mert ettől csak még szarabbul fogja érezni magát, ha még ezt a terhet is rárakod, ne piszkáld vele, ne stresszeld, mert annál kevésbé lesz eredményes minden próbálkozás, ha ezen agyal. A többit szerintem ki kell tapasztalni, de ha amúgy is szorongós típus vagy nem elég mély, bizalmas a kapcsolatotok, esetleg mindkettő, akkor nem lesz olyan egyszerű.
2020. jan. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!