Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak számotokra ez visszata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számotokra ez visszataszító? L

Figyelt kérdés

A fogyás után maradó heg, csík a bőrön?

Csak egy kicsit látszik, de nekem annyira elveszi az önbizalmam h nem merek lefeküdni egy férfival sem.

Szerintetek is undorító?


2020. jan. 9. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A barátnőm 70- 100 kg az nem pár kiló ingás, képzelheted milyen csíkos, nem is merem Győzikének megmutatni.


Egyépként én nem szoktam, a csíkjait. Csak a gyönyörű arcot, szemeket, a teste kéjjes vonaglását...


Lényeg sztem csak telátod magadon. Menny el egy nudi strandra és nézz szét. Nincs olyan amit te látni szeretnél. A tervészetesnél viszont nincs szebb.uh ne szégyeld.


32F

2020. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfit teljesen hidegen hagynak a striák és hasonlók. Ti nők képzelitek csak be, hogy ez annyit osztana-szorozna.

Nőjetek fel, ha már szeretitek hangoztatni, hogy érett és felnőtt nők vagytok.

2020. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Csá!

Nekem top gádzsi jár, olyan, mint aki a tv reklámban van, mert az nekem is jár!

Minden tökéletes kell legyen, 2 kapszula, három perc kondi, kis mosogatás, vitamin, gyógyszer, süti, műköröm, mindig minden százas! A nők tökéletesek, nem is emberi lények, hanem valami bio robotok! Ha rajtad ilyen van, akkor szerintem valamit nem csinálsz jól, én a helyedben kennék magamra sok krémet, mert az jó! A TV azt mondja!

2020. jan. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

engem izgat az enyhe narancsbőr és enyhe stria

tapasztalatból mondom


vagy milyen hegre kell gondolni?

2020. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogyan tudja valaki eldobni az agyát csak 54-60 kilósan a saját súlyától.
2020. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

10# Minek ez a nagy pátosz?😄🤦

Egy ilyen apró szépséghiba fel sem vetné bennem a dilemmát

2020. jan. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem visszataszító abszolút.


F33

2020. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Roman00SA ***** válasza:
En mar voltam olyan csajjal akinek levettek a melleit es jo volt a szex
2020. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semennyire sem az. A pasik szinte észre se veszik :) A nők meg túlzottan ráparáznak a minimális hibáikra. Hidd el, hogy ha szimpatikus vagy valakinek és szexre kerül a sor, akkor ez a kis tökéletlenséged semennyi befolyással sem lesz a végkifejletre... még akár szexi is lehet ;)
2020. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!