Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elfogadható ár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható ár 15-20 ezer forint egy órára egy prostival? Vagy ti soknak tartjátok?

Figyelt kérdés
A szexre szüksége van az embereknek.Férfiaknak,nőknek,fiatoknak,időseknek egyaránt.Csakhogy itt is hasonlóan van mint az étkezésnél.Aki tud főzni annak pár forintból is meg lehet akár az ebédje és a vacsorája.Aki viszont nem tud főzni az étterembe vagy kifőzdébe kényszerül menni ami azért drágább mintha otthon főzne az ember.Szóval vannak akik ingyen is tudnak szexelni és vannak akik csak akkor ha fizetnek érte.De nem sok az a 15-20 ezer egy órára?
2020. jan. 9. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jó a nő nem,alkalmanként.
2020. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ , hogy hol , milyen higénia mellett , milyen környezetben , hogy néz ki a csaj , reakciók , hogy mennyire jön be neked , vagy ő neked , kedvesség , intelligencia , viselkedés - stb . De ha minden oké , akkor szerintem ez az ár teljesen reális !
2020. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es például otthon a lakásán.De nem kevés az az egy óra?🕑
2020. jan. 10. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mind1 az hogy elfogadhato e vagy sem? ennyi a piaci ar. egy uj kocsi is 5 milla, sokallhatod, de attol meg nem fogjak odaadni olcsobban...


tornazd fel a fizukadat es akkor nem faj majd kikohogni.

2020. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4-es csak 8%-kal fog emelkedni a fizetésem.Ami azt jelenti,hogy 10ezerrel kapok csak többet.😔
2020. jan. 10. 00:33
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Alapból defektesek akik csak pénzért kapnak szexet.


L

2020. jan. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 ha pasi lennél Te sem biztos hogy be tudnál csajozni.Nektek lányoknak könnyebb a pasizás mint nekünk a csajozás
2020. jan. 10. 05:21
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7: Honnan szedsz ilyen badarságot? :D

Én pocakos 43-as vagyok, de a mai napig mindig megszerzem akit akarok.

Nyílván nem megyek kikent pláza barbikra, bár volt azért szerencsém ilyenhez is a WestEnd WC-ben ;)

Szóval sosem értettem, hogy miért és kinek van szüksége prostikra. Reggel tárkereső megnyit, este kufirc...

2020. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden pasi sír hogy mennyibe kerül egy bnő,pedig ha belegondolsz egy átlagos csaj esetében veszel neki ajándékot névnapjára,szülinapjára,karácsonyra,meg valentin napra meg max nőnapra és kijössz durván 30-50k-ból évente,ráadásul ha viszont szeret,akkor ha nem is olyan nagyságrendben de ő is meglep valamivel téged,bár elég f@asz aki ebben mér egy párkapcsolatot.

A rosszlányok qrváinál 10-15k/óra az átlag vidéki ár,ezalatt még a legótvarabb cigus csajok sem hirdetnek manapság,max taktaharkányon meg kukutyinban,a fullos magyar puncik 25-40 közt vannak fél órára és kb 5 nappal előre időpontot kell fogadni náluk...

Én is voltam ilyen csajnál nem tagadom,nem is vagyok egy szent,viszont (felmérve a saját határaim és helyzetem) kijelenthetem hogy ilyeneket akik ilyen ársávban mozognak mint amit leírtál,nagyon pipogyának meg rondának kell lenni hogy ne tudj felszedni...

2020. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uristen, tiz eve se lett volna szabad sokallni. Mennyi ocskasagra atlagos jovedelmu emberek koltenek, es hogy valaki a testehez enged barkit, akarkit, azt kepzelni, hogy egy hajvagas...
2020. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!