Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a szex során nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a szex során nem élveztek el akkor utána masztiztok vagy a párotok segít a végén?

Figyelt kérdés
Ha én pl nem megyek el a szex során akkor megszoktam várni a következő együttlétet. Nyílván ritkábban élvezek mint a párom de nekem ez nem furcsa. Ti mindig elélveztek?
2020. jan. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Segít a pasim
2020. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk olyan nincs mindig oda figyelek rá.

Túl közel vagyok le állok és pózt váltunk, vagy elkezdem orálisan kényeztetni. Nagyon szereti azt is ha ilyenkor ő közben masztizhat. Nekem mindig az a fontos hogy először neki sikerüljön, vagy egyszerre. Sokszor tényleg pózt váltunk és pikk pakk elmegy. Én ezt férfi szemszögéből írtam és nekem furcsa ha az aktus allat nem együtt még ha külön-külön időpontban mentek el, ha nem másik aktus vársz vagy masztizol utána.


39/f

2020. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom segit.
2020. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

párom addig nem élvez el, amíg nekem nem volt legalább 2 orgazmusom (néha 3 ha előjáték közben is elmegyek).


19/L 22/F

2020. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor a végén a párom élvezésig nyal
2020. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom segít.
2020. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!