Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok nektek lankadtan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok nektek lankadtan mekkora a farkatok? Szerintetek ciki, ha vkinek kicsi?

Figyelt kérdés
Nekem olyan 5-8 cm kozott, de olyan cikinek erzem uszodaban stb, ahol le kell vetkozni masok elott, es mindig takargatom. Termeszetesen barhova nezek, mkinek nagyobbnak tunik, mint az enyem. Ti hogy vagytok ezzel?
2020. jan. 10. 19:49
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
Kicsi mert vèr pèniszem van
2020. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vér péniszed van, nem csak neked, hanem elég sokuknak. Én is cikinek érzem ilyen szituban, de ez van. Van amikor meg praktikus.
2020. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vér péniszem van, de amikor olyan helyzetbe kerülök lánnyal akkor már nem kicsi, ezért mindig nagynak látják.
2020. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kisebb mint a teljes méret harmada. Mivel a Bermuda nadrág kidörzsöl; inkább nudista strandra járok.

Azt vettem észre;ha nem szégyenkezem, nem nézik úgy hogy cikinek érezzem. Sokáig azzal is csajoztam,hogy kicsi😉

Nem kell szégyellni, értelmes nő ha a külsőségekre hajt; nem a méretét, hanem az esztétikát nézi.

2020. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Roman00SA ***** válasza:
Nekem is kicsi es szegyenlem is
2020. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is nagyon kicsi. Olyan 5-6 cm. Vérpénisz. Állva is csak 15cm. Sose vetköztem le mások előtt, sose volt kpacsolatom, teljesen tönkre mentem lelkileg és az életem is romokba.
2020. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akis_hamis ***** válasza:
52%

#6

Nálad inkább fejben van gond. Nekem is csak 16 centi, de voltak csajaim, van párom gyerekeim, szexuális életem. Nem a 15 centid miatt vagy romokban...

2020. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7 bocs a 16 cm az ideális. Furcsa dolog hogy boldog életed , csajod és szexuális életed van.


Annyit súgok matekból hogy 15 kisebb mint a 16.

2020. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ne spameljetek. Nem a merev meret a tema.


Amugy utolso te sem gondolod komolyan, hogy 1 cmt megerezni szex kozben. Ostoba. Keress fel egy pszichologust, ne itt nyavajogj a kepzelt hulyesegeiden.

2020. jan. 10. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül 9 centi, és nagyon zavar, hogy ilyen kicsi, mert bárki meglátja akarva-akaratlanul, akkor ilyen méretben fogja látni...
2020. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!