Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkú pasik! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú pasik! Volt már olyan, hogy a párotok negatív megjegyzést tett a méretetekre? És ha igen, hogyan reagáltátok le?

Figyelt kérdés
Illetve volt-e olyan, hogy emiatt megcsalt? A méreteiteket is írjátok le, beleértve a kerületét, nemcsak a hosszt.

2018. jún. 28. 10:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat volt es mondta hogy dugjam be mellé az ujjam... Pedig nem vekony...
2018. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Én "nagyfarkú" vagyok, de azt mondom neked, hogy zavard el a p...ába! Ha ezt a sértést benyeled, kutyát csinál belőled!
2018. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt olyan, hogy azt mondta egy nő, hogy: "Milyen kicsi szemed van , látsz te ezzel rendesen?"

Annak ellenére még aznap magam alá gyűrtem és nem volt téma többé hogy kicsi-e vagy sem a szemem.

Hasonló ez a péniszekkel is. Ha megjegyzik a méretét, az nem valós kifogásolhatóság. Egyszerűen majdnem minden nő bekóstolja a pasiját. És ha nem tudja kiherélni egy kényes témával, akkor megérdemli a srác a folytatást.

2018. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1: Fuh, ez irtó megalázó. :O

Na az ilyen pillanatokért nem akarok én magamnak nőt a vékony péniszem tudatában. Milyen vastag amúgy?

2018. jún. 28. 10:53
 5/29 A kérdező kommentje:

#4: Persze, ezt nyilván eljátssza majd a +185-ös sportos, érzéki jóképű, 18/5-ös doronggal rendelkező álompasinak. Aztán majd csodálkozik, ha faképnél hagyja.

Ezt te se gondoltad komolyan. Ha nekem olyan megjegyzést tenne, mint az 1. kommentelőnek, akkor minimum felpofoznám.

2018. jún. 28. 10:56
 6/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem egy alkalomra tervez, akkor igen, vele is.

Ez dominancia teszt. Ha e mellett is megmarad valaki határozottnak, férfiasnak és túl lép rajta, sőt e mellett is alaposan megdugja, akkor igazi férfi és megérdemli őt.

Ezt nem minden nő játssza el, de azért meglepően sok. Mellesleg izmos vagyok (ennél is kicsit izmosabb voltam amikor a dolog történt) és nem szteroidos, hanem sportolásból adódóan. Neki jó pasinak számítok. (azért így írom, mert van aki arra is izgul, ha ránézek, van aki meg a háta közepére sem kíván és az első kategória a nő akivel ez volt)

2018. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

"Ezt te se gondoltad komolyan. Ha nekem olyan megjegyzést tenne, mint az 1. kommentelőnek, akkor minimum felpofoznám."


Szerintem a sajnálatos lépéshátrányodhoz képest túl önérzetes vagy! Ha neki úgy lenne jó, akkor azt miért vennéd rögtön magadra? Nem értelek!

2018. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező!

Úgy szájba kell vágni hogy rögtön pirosat köpjön örüljön, hogy ilyen jó pasi jut nekik mint mi!

2018. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
...és huzzon csadort...
2018. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
...vagy népviseletet?
2018. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!