Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első aktus csak oral, te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első aktus csak oral, te választhatsz. Lányok, hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

A szitu: összejössz egy nagyon vonzó fiúval, a kémia nagyon működik, rendesen egymásra vagytok állva, de nagyon. Felmész hozzá, most először. Mindketten alaposan fel vagytok húzva, hull a textil sietve, a szíved a torkodban zakatol. De a fiú kijelenti, hogy elsőre csak orál lehet, ehhez ragaszkodik. Elv és tapasztalat. Te választhatsz:

1. Te csinálod neki. Ez esetben tudd, hogy térdelned kell, és mindent bele kell adnod. Nyelned kell engedelmesen, és kétségeid ne legyenek, rendesen megkapod a magadét. Nem fog kímélni.

2. Ki leszel nyalva, addig és úgy ahogy akarod, akár egész reggelig, többször is. Engedelmeskedik, ha kéred. Mindent megtesz hogy remegjen a lábad, tocsogjon a kéjszerved, és önfeledten élvezd, úgy nyal ahogy csak akarod.

A következő találkán mehettek tovább, lehet szex, bármi, de most ez a 2 opció van. Válassz!



2020. jan. 11. 00:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

Olyan vagyok mint a 3as valaszolo. Nekem az oralhoz tobb bizalom kell, azt en is csak kesobb szoktam csinalni. Viszont a nyalast nem szeretem. Szoval felolem azt is csinalhatkuk hogy kezzel kicsit izgatjuk egymast aztan kovi alkalommal szex. De ha ez nem opcio akkor hagynam a sracot

23L

2020. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%

Sub vagyok De elsőnek senkinek SE leszek engedelmes .azt ki kell érdemelni..

Szóval a 2. Opciót választom. Nyaljál

26N

2020. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%

Te is egy páva gyerek vagy ilyen kérdéssel.

Hidd el egy szex nem így működik, hogy már az elején az elsőn feltételeket szabhatsz.

2020. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Egyedül 13# értette meg, miről van szó. Bdsm játék, egy olyannal, aki nem feltétlen híve ennek, nem ismeri, vagy még nem volt része benne. Egyfajta bevezetés, érdeklődés felkeltése. Ilyen 1bites válaszok, könyörgöm, hogy ez hülyeség, stb.... itt pont erről van szó: ha te szpsz, akkor behódolsz, kielégítetlenül maradsz, viszont ezt önként vállalod, mert valahol izgat a sub szerep. Ha a második az opció, akkor meg értelemszerűen fordítva. A többséget pedig jól tudtuk eddig is, h nem érdekli a sub/dom játék. Viszont nem vagyok meggyőződve h kalap kabát lenne ebben a szituációban, ha úgy tényleg fel lennél húzva. Gyermekeim, voltatok ti már úgy istenigazából felhúzva?
2020. jan. 11. 08:12
 15/31 anonim ***** válasza:
65%

Tegyük fel, hogy csak elméleti kérdés, mert gyakorlatban lekevernék neki 2 pofont, tökönrúgnám, és lelépnék.

Elméletben pedig a kettő közül nálam kizárólag a 2. verzió jöhet szóba.

2020. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

Izgató játék. Az elsőhöz nekem is több bizalom kell, úgyhogy a második.

24N

2020. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
80%

Majd te leszel felhúzva, ha mondjuk szopás közben ott hagy a csaj, mert neki egy ilyen bunkó segg nem kell:) És én azt az opciót választanám, hogy szopja le magát. Vagy kölcsönös orál megy, vagy semmi. Elég szar, ha a másik fél kielégítetlenül marad, tudod?

18/L

2020. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Látom, sokan felháborodnak a felvetésen. Én pl imádok "lógva maradni", és izgat, ha egy lány ezt képes megtenni velem.

Annyit mondok, ha valaki ebben a helyzetben elkezdené a hisztit, és azzal fenyegetőzne, hogy inkább hazamegy, akkor megfognám, mielőtt visszahúzná a bugyiját, és amíg még csurom nedv, hátára dönteném és megcsinálnám, de rendesen. Viszont utána biztos nem keresném. Minek egy olyan szexpartner, akivel nem lehet játszani?

2020. jan. 11. 09:03
 19/31 A kérdező kommentje:

#16: sztem kombináld a kettőt: pofozd fel (a tökönrúgást kérlek mellőzd :D) és nyalasd ki, majd küldd el a francba. Nem rossz, nem rossz! ;)

#18: egész jó szivatást találtál ki. Szopjad, majd a végén, de a legvégén hagyd magára. Büntetésből, hogy ilyen tahó. Lehet beléd is szeretne :D

2020. jan. 11. 09:12
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Felhúznám hogy 1es de csak akkor ha a kezét hátra köthetem, majd belerúgnék a térdhajlatába hogy letérdeljen. Ès a kettes opciót váltanäm valóra, ha már BDSM kérdés. Addig térdeltetném amìg végre meg tanul normálisan kommunikálni...Engem egy pasi sem zsarol tán még a hátsója sem marad "szűz".

Valószínűleg egy életre elfelejti hogy nem beszéli meg előre mit is vár el a szexuális élettől. De hosszú távon ilyen pasi nem kellene.

2020. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!