Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi a különbség azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a különbség azok között a férfiak között, akikkel alkalmi kapcsolat céljából jöttök össze és azok között, akikkel hosszútávú kapcsolatot alakítotok ki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Alkalmira bárki jó (akihez vonzódom) ha párkapcsolat akkor már kell, hogy céljai legyenek szorgalmas legyen sok penze legyen romantikus legyen a srac ;)
2020. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Előző, ezek közül gondolom a legfontosabb, hogy sok pénze legyen.
2020. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Az a különbség hogy az alkalmi nem akar párkapcsolatot :D

Mindig a nő választ, mindig rajta múlik hogy lesz-e valami, az viszont a férfin múlik hogy mi.

A legtöbb nem akar elköteleződni.

Azzal lesz hosszútávú kapcsolat, aki hajlandó belemenni és nem csak szimplán dugni akar.

2020. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az adott helyzet. Ha valamelyikünk nem akart komoly kapcsolatot, akkor nem lett belőle komoly kapcsolat. Soha nem voltam együtt szexuális téren olyannal, akivel egyébként komoly kapcsolatot ne tudtam volna elképzelni. Jó, mondjuk a szó szoros értelmében alkalmi kapcsolataim sosem voltak, tehát akivel volt egy alkalom, azzal volt több is, tehát inkább szexkapcsolataim voltak. De ez nyilván a körülményektől függött, hogy lett-e több a szex után, vagy megmaradt szexnek és utána mikor lett komoly kapcsolat, akkor mindez abbamaradt.
2020. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a ferfin mulik, hanem az elethelyzeten. Pl. en felrelepek, igy mas nincs is.

De egy testileg nagyon vonzo ferfi, aki mondjuk link, ki tudja, o alkalmas-e tartosra, vagy amugy kiallhatatlan. Plusz anyagilag ugy all, hogy mondjuk nalam rosszabbul all es az o reszet is nekem kene allni mindenben, es ez ot is zavarna, ez se egy tartosnak az alapja.

2020. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%-ra pontoztatok, de én akkor sem akarok összevissza kefélni. Csakis tartós, komoly kapcsolatot szeretnék, ezért írtam hogy a férfin múlik. Soha nem feküdnék le valakivel akivel ne tudnék elképzelni kapcsolatot, bár tudom hogy a mai világban ez már kifejezetten cikinek számít. Az a becsülendő, jó nő, aki alkalmizik. Én akkor is képtelen vagyok rá. Azzal lett kapcsolat aki belement, ezért írtam hogy ez a különbség. Én soha nem csak potya szexre mentem.
2020. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!