Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt nektek magától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt nektek magától lesz erekció, vagy hozzá kell érni, vagy mikor hogy?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Gyakran van full spontán erekcióm, munka közben, mikor tényleg semmi sem indokolja, máskor meg ott áll a csaj előttem meztelenül, és akkor sem áll fel magától. Asszem velem van a baj, de nekem így működik.
2020. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én eléggé érzelmi alapon működöm, ha valaki iránt érzek valamit akkor már egy csókolózástól feláll ha csak egyéjszakás akkor csak úgy áll fel ha csinál is vele valamit az aktuális partner

23/F

2020. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz kell a páromnak is egy kis kézimunka előtte. (Kivéve ha közvetlenül a hajnali merevedés után szexelünk)
2020. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
9-essel nem értek egyet. Voltam férfivel, akinek valóban nem kellettem másra, csak dugásra és állt a cövek és voltam férfivel, aki gyönyörűnek látott, ráadásul a fél világ előtt flörtölt velem egy éven át, mire felfigyeltem végre rá, amikor odajutottunk, olyanokat mondott, amit nem lehet hazudni. Azt mondta, engem nem csak 10 percre szeretne megkapni. És amikor azt kérdeztem tőle, mit szeretne, hogy szerelmes legyek belé? Akkor azt válaszolta, hogy nem, ne legyek, mert akkor elhagyom. És arról beszélt, hogy hova vinne el engem randevúkra és én csak bámultam rá, mert igazából én valójában nem akartam vele randizgatni, csak szexelni. Aztán nem állt föl neki. Se előtte, se közben. Bedugta lankadtan. Azt mondta közben, hogy ez neki így nem megy, mert nagyon furcsa a helyszín és mert szüksége lett volna előtte néhány randevúra. Szóval totális csődöt mondott. Na ilyenkor aki csak szexet akar, az lelép. Sőt, még akkor is leléphet, ha nagyon oda volt érted, de nagyobb a szégyene. Ő viszont azzal búcsúzott el tőlem, hogy ugye találkozok még vele? És már másnap felhívott telefonon. Szerintem csak egy férfi a megmondhatója, milyen fokú vonzalom kell ahhoz, hogy valaki ezt a lépést megtegye, ha egyszer leég a nő előtt. De lehet, hogy tévedek és semmi mást nem akar, csak bizonyítani, hogy ő igenis férfi. Mindenesetre soha senki nem látott annyira gyönyörűnek, mint ő. Tudom, mert érzem abból, ahogy a karjába vett és ahogy a szemembe nézett.
2020. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Roman00SA ***** válasza:
Magatol
2020. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14es

És mégis otthagytad? Amúgy ez igaz, mikor maximális a megfelelési kényszer (pl életünk nője, vagy szerelem), akkor fújjuk a legnagyobb csödöt.

2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
16-os, jaj dehogy hagytam ott! Ez még egy nagyon friss dolog. Hétfőn találkozok vele, de én már nem erőltetem a szex részét, nem akarom még egyszer ilyen kínos helyzetbe hozni, csak csinálunk együtt valamilyen programot. Az egész az én hibám volt, mert lerohantam. Ettől függetlenül igen, megfordult a fejemben, hogy nem kéne ezt erőltetni, mert nem értettem mi történt. Bennem is megfordult, hogy nem kívánt esetleg, de minden más ennek totálisan ellent mond. Az a szerencséje, hogy ő baromi jól ki tudja fejezni, hogy oda van értem. Vannak férfiak, akik ebben bénák. Őket ott hagytam volna, nem azért, mert nem jött össze a szex, hanem mert azt éreztem volna, hogy undorodtak a testemtől. Viszont ő úgy csókolt meg és úgy ölelt át, hogy kizárt, hogy undorodjon, ezt még nulla önbizalommal is tudnám. Ami miatt még azt éreztem, hogy menekülnöm kéne, az az volt, hogy nem vagyok teljesen túl egy férfin és úgy érzem, nem tudok már szerelmes lenni. Ő viszont annak tűnik. De én nem érzem azt, hogy alkalmas lennék most arra, hogy megállapodjak bármilyen módon. Leveleztem itt egy nővel, aki elmesélte, hogy élete nagy szerelmével őrületesen kívánták egymást, de amikor odajutottak, a férfi 2 másodperc alatt elsült. És úgy elszégyellte magát, hogy soha többé nem kereste a nőt, aki azóta is utána vágyakozik és fülig szerelmes belé. Mert nem szerette igazán a nőt. A saját megszégyenülése erősebb érzés volt. Ezért nagyon is értékelem azt, ahogy ez a férfi kezelte és kezeli az egész helyzetet. Szerintem ő egy eléggé tapasztalt pasi és emiatt sem omlik össze egy ilyen kudarctól. Nem kezdett el laposkúszásban bebújni a szőnyeg alá, nem is nagyon mentegetőzött, csak megmondta hogy mi a gond: a helyszín és a randik hiánya. Aztán a karjába vett és beszélgettünk az életünkről. Nem dobom én ezt el olyan könnyen, dehogy! Egy dolog miatt aggódok, ami nagyon megzavart, hogy lankadtan is belém hatolt, sőt, el is élvezett. Én meg kb. semmit nem éreztem abból, hogy bennem van. És mivel nem tudtam, hogy lankadtan is be lehet tenni, én azt hittem, hogy ez mindig így lesz, azt hittem, hogy neki ilyen plöttyedten tud csak állni és soha semmit nem fogok érezni vele szex közben. Viszont itt gyakorin kikupált néhány pasi, akiket a kérdéseimmel zaklattam, hogy valóban be lehet tenni ernyedten, sőt, még elélvezni is el lehet úgy. Emiatt bízom benne, hogy neki nem ez az alapállapota, hanem csak kivételes. Én nem vagyok túl tapasztalt, mert nem volt túl sok partnerem, hanem inkább hosszútávúak voltak, emiatt még soha nem voltam ilyen helyzetben és nem tudtam, hogy most mi van. Azt tudtam, hogy izgalomtól előbb elsülhet valaki, azt jól is tudnám kezelni. De hogy fel se áll... Na ezt azért meg kellett beszélnem magammal, hogy semmi ok az aggodalomra. Ugyanis én már szakítottam első együttlét után olyannal, akin azt éreztem, hogy nem kíván. Utólag mondjuk azt gondolom, inkább az volt a gond, hogy annyira azon görcsölt, hogy el ne menjen idő előtt, hogy emiatt tűnt ridegnek az ágyban. De ő nem csókolt meg szenvedélyesen és a szeme is hideg volt szex közben, szemtől szemben beszélgetni se úgy lehetett vele, így mellette nem éreztem szeretve magam. Most viszont egész más. Ha nem lenne köztünk soha többé szex, komolyan akkor is szívesen találkoznék vele, mert már elég régóta ismerem és ha visszagondolok, mindig is iszonyú jól éreztem magam a közelében. Csupa derű és határozottság ez az ember, sose hittem volna, hogy az ágyban ez történhet vele. Ráadásul egy nagyon sikeres valaki. De mondom, az ahogy kezeli a helyzetet, az nekem nagyon tetszik.:)
2020. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy adsz neki esélyt, jó döntés! Szurkolok nektek! 🙂
2020. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha tudom hogy szex lesz, még nem is látom de már feláll!
2020. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

17:

“megmondta hogy mi a gond: a helyszín és a randik hiánya”


Hat... magyarázatnak elég gyenge.


Egy biztos: nem attól fog állni neki a farka, hogy mégismerte életed tortenetet és a klímaválsagrol vallott nézeteidet.

2020. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!