Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ami már megalázónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami már megalázónak számít a nőknek a szexben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek más. Nekem pl nem megalázó,ha felpofoznak vagy a számba köpnek de lehet,hogy másnak igen. Meg kell vele beszélni mit szabad és mit nem szeretne

23N

2020. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Nekem megalázó lenne ha megütnének vagy leköpnének.
2020. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kopkodes
2020. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit más vonz. Szex közben úgy is érzed mi izgat,mi tetszik, mi esik jól, és mi nem. Engem megütne valaki tuti felrúgnám, de van akit izgat.
2020. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, ami a nőt nem vonzza. Mielőtt a férfi valami olyat tesz, ami kicsit is különlegesebb, vagy extrémebb, épp ezért kellene megtudakolnia, hogy a nőt is érdekli-e. "A nőknek" nem lehet megmondani, hogy mi a megalázó, mert egyeseket izgat például az, ha agresszívabban ér hozzájuk a férfi, vagy csúnyán beszél, mások pedig azt megalázónak érzik.


22L

2020. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek az is garantált szakítás, ha az arcára élveznek. Más meg imádja az erőszakot is akár, vagy ha a szájába pisilnek, ilyesmi.
2020. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl ha azt mondja, unalmas hogy ilyen sokat kell veled foglalkozni, lelombozó hogy lógnak a melleid, undorító hogy szőrös a puncid meg más sértegetések...csinálhattad volna jobban is.

Ha kérdezés nélkül leköpne, meg leköpne annak ellenére, hogy megtiltottam.

2020. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!