Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az a minimális pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a minimális pénisz vastagság ami számít a nőknek?

Figyelt kérdés
Állítólag nem is a hosszúság hanem inkább vastagság számít. Akkor mennyi az az annyi?
2018. júl. 22. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan nincs,ami mindenkinek jó. minden nőnél más, hogy mennyire tud kitágulni a hüvely..valakinek az 5.5 már nagyon fájdalmas lehet, más meg élvezi..szóval nem lehet általánosítani
2018. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4,5 vagy annál vaskosabb a legtöbbnek már sok, még prostiknak is.

Nyilván ilyen ropi se legyen mert meg sem érzik. Köztes normális állapot. 3,5-4 bőven elég nekik


Az meg igaz, hogy a vastagság mérvadóbb nem a hossz. Sokan ha választhatnának inkább rövidebb de vastagabb mint egy vékony de hosszú.

2018. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4,5-5 az megfelelő. 20/L Nem véleményezek farkakat privátban 😅
2018. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:

nekem pl 5cm vastag és 14cm körátmérő, legtöbb nőnek kicsit sok, hirtelen nem is ajánlatos "behatolni" vele :D

viszont mikor már a bemelegítés megvolt akkor szeretni szokták és igen én is úgy hallottam a nőktől, hogy a vastagság jobban számít, ahogy exem mondaná faltól falig érjen.. :D

23/f

2018. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen az a 14/5? 😂 hogyan méred? Elég aránytalanul nézhet ki
2018. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xKakashix ***** válasza:
14 az nem a hosszúság, tanulj meg olvasni :D
2018. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még a méretekkel dobálózást?
2018. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4-4,5cm átlag vastagság. Az ilyen ropi 3,5cm-ből nem éreznek semmit, ez kerületre még 12cm sincs...
2018. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a minimális péniszvastagság, ami azé a pasié, aki bejön/szeretek. :)


Nem volt ég dolgom olyan extrém vékonnyal, de ha szeretem a "gazdáját", semmilyen gondot nem okozna!

2018. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!