Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még a push up-hoz is kicsik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a push up-hoz is kicsik a melleim, de?

Figyelt kérdés

(Bocsi kicsit hülyén tettem fel a kérdést)😅

Szóval röviden:

Még a rendes A kosár is nagy nekem, úgyhogy braletteket szoktam hordani. Egyébként nem tudom miért, mert ezen kívül nőies alakom van. Széles csípő, vékony derék, fenék stbstb. Ezért maximum a ruhákon lászódik át a "lányok" formája. 😄😅 Viszont van egy srác aki rá szokott nézni, és néha feltűnően. És igazából jó érzés, mert helyes pasi, de nem annyira értem őszintén szólva. Nem vagyok egoista, de feltételezem hogy ilyen esetben csak akkor nézegetitek őket hogyha valamennyire bejön a lány, nem? (Vagy ha elborzaszt ugye, de nem tartom magam rondának🤔) Nem akarom 'elbízni' magam.


2020. jan. 11. 21:00
1 2
 11/18 érdeklődő35 ***** válasza:
A modellhez képest mekkora a melled?
2020. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kb mint neki
2020. jan. 13. 16:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze ha egy csunya srac nezett volna meg,nem rinyakolnal itt....
2020. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 érdeklődő35 ***** válasza:
A képen láthatónak VAN melle, formás. Ha ilyened van akkor ne csodálkozz, ha az alakod mellett azt is megnézi valaki
2020. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 érdeklődő35 ***** válasza:
Persze télen vastag pulcsi, vagy kabát alatr mi dhatni láthatatlan lesz, de ha csak egy testhezállóbb felső van rajtad, akkor láthatatóvá válnak, még ha picik is
2020. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

En egy 80DD, E kosarat viselo vekony, de Madonna szeruen fiusabb alkatu no vagyok. Mostanra divat, sot elvaras, mutettel statuszszimbolum lett a nagy mell.

De fiatalon az izlestelen zaklat beszolasoknal nagyobb gondom volt. Az akkori divat meg csak kis mellre volt hordhato. Minden modell, lasd Duran Duran Girls on film pl hatarozottan pici mellu volt.

Az koztudott, hogy a kis mell atlagban formasabb, nem log.

A korosztalyom mind feszes tokeletes ciciju volt, nekem ugyanolyan volt akkor, mint 30 ev mulva. A meno lanyok mind kismelluek voltak. Kismellu nok batrabban vetkoztek, stb.

Annyit senki nem szenvedett ossze, mint en akkor. Ma pedig karpotol az elet, de akkor nem segitett.

Remelem, hacsak szules utani logas miatt, nem csinaltatod meg.

Oltozkodni es konnyebb neked. Meg egy. Meg mindig vannak pici mellu sztriptiztancosnok es labuk elott a vilag!

2020. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Imádom az apró mellű szexi formás lányokat
2020. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom volt, nem szerettem sosem, hogy kis mellem van, és nem értettem, mit tartanak bennem szexinek, ha én nem látom annak magam :D De több pasi is hasonló véleményen volt, hogy tetszik neki, vagy nem zavarja a kis mell. Jelenlegi párom például azt mondta, hogy a nagyon nagy mell őt zavarja is, nem jó érzés neki, ha megöleli. Viszont a fenekemért megőrül :D Szóval bár értem, mit gondolhatsz, hiszen én sem tartottam szépnek, de hidd el, sokan pont ezért az alkatért bolondulnak ;)
2020. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!