Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érezhetek szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek szerintetek ez iránt a srác iránt?

Figyelt kérdés

Évekig más srác tetszett, és ez a fiú mint nagyon jó barátom volt mellettem. Akkor még gyerekek voltunk, alacsonyabb volt nálam, és picit dundi, abszolút nem volt az esetem, lányos arc-lányos hang. Akkor csak az imponált hogy nagyon okos. Azután megszakadt a kapcsolaz, összevesztünk egy gyerekes dolgon és eltávolodtunk. Valamelyik nap láttam a városban egyik haverjával, szép magas lett, mély hang, sokat férfiasodott, ő is nézett engem, de nem köszönt. És azon kaptam magam hogy sokat gondolok erre a jelenetre. Fantáziálgatni is szoktam róla szexuális téren(ezelőtt ez sosem ment volna) és rengeteget gondolok az együtt töltött régi szép időkre. Nagyon bánom hogy a vita után nem békültünk ki, ő volt az egyetlen ember, aki mindig keresett korábban. Ki tudja, ma mi lenne köztünk. Ha meglát, ő is mindig néz hosszasan rám. Ha elmegyek mellette, nincs olyan, hogy ne nézne rám. De nem szólunk semmit. Lehet hogy tudat alatt szerelmes voltam belé és a hiánya hozza ki, az érzelmeim vagy csak egy 6 éves baráság utáni egyszerű kötődés? Kicsit össze vagyok zavarodva.

19/L


2020. jan. 11. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit össze vagy zavarodva? Nem. Nagyon. Bár inkább nagyon gyerekes vagy. Mi az akadálya, hogy ráköszönj, és azt mondd: Zavarban vagyok amiatt, hogy elvarratlan ez a szál közöttünk. Ha ő írta volna ezt a kérdést, tőle ugyanezt kérdezném, de azért mégis az az érzésem, hogy neked van több okod a kapcsolat rendbetételére. Ha jól érzem, te bánthattad meg; ahogyan írod, lehettek komplexuasai a kinézete miatt.

Adj ennek a dolognak egy esélyt, különben akár évtizedig is kisérthet az elmulasztott lehetőség.

2020. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!