Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltaknak van párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltaknak van párkapcsolatuk? Nehéz nekik párt találni?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat a téma...

2020. jan. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ástam bele magam annyira ebbe a témába, de hallottam már olyanról, hogy elég sok prostinak van párkapcsolata, vagy legalább olyan kapcsolata ahol a partnere futtatja őt.


De gondolom, ha ez a kettő nem áll fent akkor egy lánynak elég nehéz lenne párt találnia, ha prosti, illetve régebben az volt.

2020. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ki az akinek kéne egy qrva komoly kapcsolatra?
2020. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Én őszintén mondom, hogy összejönnék olyan lánnyal aki prosti volt.

26F

2020. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Roman00SA ***** válasza:
Engem nem zavarna ha prosti lenne a parom
2020. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert ti betegek vagytok.
2020. jan. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha sikerül lezárnia a múltat, abbahagyjam szakmát és meg tud róla győzni, hogy elég vagyok és kellek neku, akkor igen! Mi értelme a múlttal foglalkozni? Azon nem lehet változtatni, felesleges energia pocsékolás. Csak a jelen és a jövő számít.

48Ffi

2020. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem izgatna ha egy prosti lenne a nőm
2020. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

Jó dolog amikor prosti a csajod... épp készültök egy romantikus vacsora utáni szeretkezéshez... aztán elkezd mesélni:


"Jaj még jó hogy bevettem a tabit. Délután annyira erősen kúrt egy ladás cigány, hogy darabokra szakadt a koton. Belémspriccelt vagy 2 deci vaják ondót. Úgy kellett prüszköltetnem a puncimat a zuhany alatt, miután darabokban bányásztam ki a latexet. Persze csak miután patika tisztára szoptam az elernyedt rozsbarna tömlőt.


A munka az munka, kicsym... a te napod hogy tellt? Gyere bújj hozzám, és csókolózzunk romantikusan... persze miután kibányásztad Gazsi szétrobbant kotonjának maradványait."

2020. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!