Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi akinek hajszín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek hajszín vagy szemszín annyira fontos hogy az szerint keres párt?

Figyelt kérdés

Vagy prostit is?

Mondjuk van aki csak kék szemű csajjal akar kavarni és nem jöhet szóba más. Vagy mondjuk csak fekete hajúval és többi kizárt. Ilyen létezhet?



2020. jan. 2. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság...
2020. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

fekete hajú nok a kedvenceim.Imadom oket.

De nem ez alapjan keresgelek.

2020. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Ember függő szerintem, mert én csaj vagyok és én sose jönnék össze vékony pasival még szex kapcsolatra se, mert ha nem vonzodom hozzá minek, ha engem csak a mackós pasik vonzanak akkor nyilván csak azokkal szexelnék és csak olyanokat keresnék de lehet hogy pasiknál hogy kikkel feküdnek le mindegy de lehet nekik se mindegy.

Ugyanis hogy kiknek mi jön be és mi vonzza egyén függő szóval ez ilyen.

2020. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

#3 Ja ez ilyen... nekem is mondta múlktor egy lány barátom, hogy a férfi 90 kilónál kezdődik 😃 én csak 65 szálkás vagyok és mindig beszól.


Aztán rájöttem hogy én ugyan ezt csinálom, mert 60 kiló felett nem volt soha barátnőm. Mert tudom, hogy aki nem sportos már huszon évesen hanem 70-80 kiló, az el fog hízni a francba középkorú nőként. Ha már most igénytelen a testére, akkor 2 gyerekkel meg főleg az lesz.

2020. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fekete, vörös haj, zöld-kék-szürke.sötétbarna szem jobban bejön, mint az átlagosabb színek. E mellett a szép lábfej is fontos számomra.
2020. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy a hajszín szemszín. Csak legyen természetesn.


Nem utálok jobban semmit az ízléstelenül festett hajnál. Nincs jó hajfestés! Maximum egy kis színezés belefér... de nem tudok jobban utálni semmit ha elb....szák a hajukat bármilyen festékkel.

2020. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régebben volt, de már nem lényeges, csak egészséges, ápolt legyen.
2020. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha lehet akkor szőke legyen, de a vörös az igazi gyengém.

Fekete , barna szóba se jöhet.

2020. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen!
2020. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem játszanak, a magasság ellenben annál inkább. Én csak a 165 cm alatti csajokért tudtam megveszni.
2020. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!