Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy csak szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molly88 kérdése:

Lehet, hogy csak szexpartner vagyok? Részletek lent, mert bonyolult

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. Egyedülálló, bőven felnőtt (30-as)nő vagyok. Egy nagyon rossz kapcsolatból sikerült néhány hónapja végre kilépnem és nemrég elkezdtem ismerkedni a neten.

El is kezdtem beszélgetni valakivel. Az illető elvileg szintén egyedülálló, ő is nemrég lépett ki egy hosszú kapcsolatból. Jófej, szellemes és le vett a lábamról a dumájával. Chatelés közben elmondtam, hogy komoly kapcsolatot keresek és hogy nem vagyok az egyéjszakás kapcsolatok híve, szóval nálam soha nem erről szólt és ezt ő is tudja. De azt is mondtam, hogy szeretném végre kicsit jól érezni magam (lehet ezt értette félre?)

Aztán mégis átment a beszélgetés szinte már szexchatbe. Mindketten kielégítetlen kapcsolatból jöttünk és nagyon egymásra hangolódtunk, így úgy voltam, hogy belefér és élveztem.

Mikor végre először találkoztunk nagyon jót beszélgettünk, de aztán mindketten elég "túlfűtött" hangulatba jöttünk és elég nyúlkálós kedvünk lett. De nem történt semmi.

A következő találkozás a véletlen műve volt. Én rosszul lettem, ő pont arra járt és hazahozott. Kedves volt és úriember. De megint elég érdekes irányba terelődött a dolog, már majdnem szex lett, aztán mégse:D

Mint láthatjátok szexuálisan mindketten nagyon túlfűtöttek és kielégítetlenek vagyunk/voltunk :D

Legközelebb már az ő egyik lakásán találkoztunk. Ott már MINDEN volt. Eszméletlen volt vele az ágyban. Itt már éreztem, hogy kezdek beleesni.

De utána egyre kevesebbet írt, soha nem ért rá. Majd néhány nap múlva újra elkezdett írni, szintén szexchat lett a vége.

Újra találkoztunk nála, szinte az egész estén átszexeltük.

Előzékeny volt, figyelt rám, mindent elkövetett, hogy élvezzem és utána sokáig meg sem szólalt csak átölelt.

Viszont nem csókolt meg. Egyszer sem még.

Aztán megint jött a "nem ér rá" és "elutazott" szöveg.

Most itt ülök a gép előtt mert nem tudom, hogy mit tegyek. :D

30 fölött lehetne elég eszem ehhez, de úgy érzem magam vele, mint egy buta kislány, aki teljesen meg van zavarodva.

Vajon csak szexpartnernek tart?

Vagy csak túl nagyot csalódott ő is ezért nem mer nyitni jobban? Vagy csak én vagyok túl bizonytalan? Ebben kérem a segítségeteket/tanácsotokat, hogy mit kéne tennem? Nem beszéltünk még soha arról, hogy mi is ez köztünk.

Nem kellenek a megvető, gyalázkodó kommentek, tényleg azt kérem segítsetek.

Egy 30-as nő aki kezd szerelmes lenni



2020. jan. 12. 20:06
1 2 3 4
 1/32 Hellmano ***** válasza:
95%
Írtad nem csókol meg, most ha magamból indulok ki én csak azokat nem szoktam megcsókolni, akikkel dugtam, mert nekem a csókhoz kell a szerelem is és csak a párommal csókoloztam eddig mindig. Nálam a csók jobban intim, mint, ha csak szexelek valakivel. Szóval én ezen a részen akadtam fenn és lehet ő is így gondolkodik, mint én. Szóval dugópajtika lehetsz. 40F
2020. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Fontos tudni, hogy mivel mondta, hogy az előző kapcsolatában nagyon korlátozva volt, ezért nem erőltetem a dolgokat, inkább elköszönök és hagyom, hogy majd írjon. Még sose beszéltünk telefonon, mindig csak írkálunk egymásnak.
2020. jan. 12. 20:13
 3/32 A kérdező kommentje:
2-es köszi. Én is erre gondoltam
2020. jan. 12. 20:15
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Simán lehet, hogy valóban nem ér rá és elutazott. Nem feltétlen hazudik neked, bár értem, hogy miért gondolod.

Én sem vagyok annak a híve, hogy tartogassuk a szexualitást sokáig, de utalj azért a komolyabb szándékaidra.

Legközelebb ne szexcsatát, hanem beszélgetős vacsorát szervezzetek, ami ugyan befejeződhet szexxel, de töltsetek egy kis időt egymás intellektuális kielégítésével is.

2020. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak üríteni kellesz neki te *****!!!
2020. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok építő jellegű kommentet, szeretem, hogy az emberek jó nagy része egy mondattal meg tudja mutatni az érzelmi intelligenciáját XD
2020. jan. 12. 20:20
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
csak arra vagy jo neki.
2020. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az hogy harmincas nő vagy, sem nem előny, sem nem hátrány. Úgy értem hogy a saját ügyeiben gyakran tanácstalan az ember. Pasi ként elsőre az merült fel bennem hogy biztos hogy független az úriember? Elképzelhető hogy a kapcsolata szélén táncol és nem tudja hogy szakítson-e vagy sem, ki tudja mit veszthet. Mondjuk a csók az nagyon egyéni én szeretem így ha tudom hogy nem egyetlen éjszakáról van szó akkor nagyon is szeretem mert sokat elárul a másik személyiségéről. Én azt gondolom hogy (tudom hogy nehéz) de ki kellene ugrasztanod a nyulat a bokorból, pontosan tudja hogy oda vagy érte és akár egy pici ultimátumot adni neki hogy rendben hogy elutazott de mondja már meg hogy mikor tudtok találkozni. Számomra a szex kapcsolat is "kapcsolat" illik a fairplay szellemében játszani hiszen az ember teljesen felfedi magát. Tudom-tudom nem szeretnéd elveszíteni, de a kérdés az és ezt neked kell eldöntened mi nem tudjuk hogy még szeretnél-e sokszor így gépelőtt ülni vagy esetleg tisztán látni? Igen kockázatos mert lehet hogy elrepül a madárka. Ki szeret egyedül lenni főleg kockáztatni a kellemes együttléteket? Viszont értékeld magad annyira hogy még a lehetőségét is csökkentsd a minimálisra hogy játszon veled. Ha amúgy is sérül az ember egy szakítás után nem hiányzik hogy még méllyebbre lökjék. Legyen őszinte, szóból ért az ember. Nem szerettem volna kioktatónak tűnni, sőt bölcsnek sem mondanám magam.. 40 f
2020. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nője van
2020. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm. Igen a fair play játékot én is jobban szeretem. Köszönöm a hozzászólást. Ennek valószínüleg egy beszélgetés lesz a következő állomása, aztán majd ott kiderül merre tovább.
2020. jan. 12. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!