Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy csak szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molly88 kérdése:

Lehet, hogy csak szexpartner vagyok? Részletek lent, mert bonyolult

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. Egyedülálló, bőven felnőtt (30-as)nő vagyok. Egy nagyon rossz kapcsolatból sikerült néhány hónapja végre kilépnem és nemrég elkezdtem ismerkedni a neten.

El is kezdtem beszélgetni valakivel. Az illető elvileg szintén egyedülálló, ő is nemrég lépett ki egy hosszú kapcsolatból. Jófej, szellemes és le vett a lábamról a dumájával. Chatelés közben elmondtam, hogy komoly kapcsolatot keresek és hogy nem vagyok az egyéjszakás kapcsolatok híve, szóval nálam soha nem erről szólt és ezt ő is tudja. De azt is mondtam, hogy szeretném végre kicsit jól érezni magam (lehet ezt értette félre?)

Aztán mégis átment a beszélgetés szinte már szexchatbe. Mindketten kielégítetlen kapcsolatból jöttünk és nagyon egymásra hangolódtunk, így úgy voltam, hogy belefér és élveztem.

Mikor végre először találkoztunk nagyon jót beszélgettünk, de aztán mindketten elég "túlfűtött" hangulatba jöttünk és elég nyúlkálós kedvünk lett. De nem történt semmi.

A következő találkozás a véletlen műve volt. Én rosszul lettem, ő pont arra járt és hazahozott. Kedves volt és úriember. De megint elég érdekes irányba terelődött a dolog, már majdnem szex lett, aztán mégse:D

Mint láthatjátok szexuálisan mindketten nagyon túlfűtöttek és kielégítetlenek vagyunk/voltunk :D

Legközelebb már az ő egyik lakásán találkoztunk. Ott már MINDEN volt. Eszméletlen volt vele az ágyban. Itt már éreztem, hogy kezdek beleesni.

De utána egyre kevesebbet írt, soha nem ért rá. Majd néhány nap múlva újra elkezdett írni, szintén szexchat lett a vége.

Újra találkoztunk nála, szinte az egész estén átszexeltük.

Előzékeny volt, figyelt rám, mindent elkövetett, hogy élvezzem és utána sokáig meg sem szólalt csak átölelt.

Viszont nem csókolt meg. Egyszer sem még.

Aztán megint jött a "nem ér rá" és "elutazott" szöveg.

Most itt ülök a gép előtt mert nem tudom, hogy mit tegyek. :D

30 fölött lehetne elég eszem ehhez, de úgy érzem magam vele, mint egy buta kislány, aki teljesen meg van zavarodva.

Vajon csak szexpartnernek tart?

Vagy csak túl nagyot csalódott ő is ezért nem mer nyitni jobban? Vagy csak én vagyok túl bizonytalan? Ebben kérem a segítségeteket/tanácsotokat, hogy mit kéne tennem? Nem beszéltünk még soha arról, hogy mi is ez köztünk.

Nem kellenek a megvető, gyalázkodó kommentek, tényleg azt kérem segítsetek.

Egy 30-as nő aki kezd szerelmes lenni



2020. jan. 12. 20:06
1 2 3 4
 31/32 Mickbro ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kerlek oszd meg velunk, mi tortent?

2020. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Gondoltatok mar arra, hogy kamu volt az egesz?
2020. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!