Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes belemenni egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy olyan kapcsolatba ahol csak szex van néha napján?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb csinos munkatársnőm,akivel ráadásul egy faluban lakunk.Szex még nem történt köztünk,de mindig,gyakran ez a téma a melóhelyen,villamoson facebookon hogy hogy állok a csajokkal,miért nem csajozok stb...Én már ezer éve nem szexeltem egy jót,de ráadásul ez a csaj nagyon tetszik,nem csak szextárgyként rekintek rá. Szóval érdemes szex-el tönkre renni egy ilyen jó felhőtlen viszonyt ? Gyakran mesél az exéről még azért,aki gyerekkori haverom ráasásul.
2020. jan. 13. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell mérlegelni.
2020. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem akar mást csak szexet :) azóta lett valami?
2020. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem! :(
2020. febr. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!