Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb Decemberben közösültem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb Decemberben közösültem a barátommal és gumi nélkül igy leginkább csak pettingeztünk de mivel mind ketten kívántuk egymást betette de 1-2 percig és ráélvezett a nunimra. Szerintetek lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha nem ment a bejáratba a sperma, akkor kicsi az esélye. csak azért, mert betette akkor eshetsz teherbe, ha pl előtte kiverte és volt még ondó a farkában az előzőből.
2020. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet
2020. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy terhes!
2020. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos: A megtermékenyítés folyamatát ismerni megnyugtató.



Nemi ciklusonként összesen 2 óra intervallumot kell eltalálnia spermának ahhoz, hogy egy érett petével találkozzon és hogy a petét megtermékenyítse. Ezért működik a naptár módszer egész hatékonyan!

Egy sperma akár 3 napig is elél a méhben. Ellenben elég sok mindennel kell megküzdenie. Ezért ajánlottam az ismerettejmersztőt, mert szépen le van benne írva. Illetve nagyon egyszerűen, hogy még egy amerikai is megértse.

A méhnyakon át csak a spermák tízezrede jut tovább. A kürtőbe újabb tízezrednyi töredéke. És a petét elérők között is amelyik be tudja tölteni a végzetét, annak az esélye négy az egy milliárdhoz.


[link]


Érdemes kézzel kielégíteni a partneredet, hogy lássad, nála miként működik az előváladék.

Szex során kb. 4 ml előváladék távozik a férfi szervezetéből, ami nyákot és enzimeket tartalmaz, és a sperma útját segíti a hüvelyben a méhnyakig. Ez a sperma általában a korábbi ejakulációból a pénisz végén maradt ondó szokott lenni, ami terhességhez vezethet. Ez vizelés útján tisztulhat.


És ez még nem a teljes ejakuláció!


Tehát igen. Van esélye. Elég kicsi. De van.


Nem foglak megnyugtatni és nem fogok neked hazudni, mert nem vagyok sem az apád, sem az anyád. Amit itt leírtam, teljesen elfogulatlan igazság. Nem bántásból írom, hanem, hogy tanulj belőle. Ha 3 hét múlva nem fogsz reggel hányni, akkor nem vagy terhes.

2020. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!