Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha olyan srác tetszik, aki szerintem azt gondolja, hogy esélye sem lenne nálam?

Figyelt kérdés

Rengetegen próbálkoznak nálam, eloben és neten is, és mivel eladó vagyok, ez még fokozottabb, de persze nekem pont egy olyan srác tetszik, aki iszonyat félénk, de én ezt édesnek találom, meg külsőre is nagyon bejön nekem.


Félénk alatt azt értem, hogy mosolyogni mindig nagyon mosolyog rám, ha meglát, de nagyon zavarban van mindig szegény, volt, hogy dadogva szólt hozzám.

Egyszer mikor ketten voltunk pont, akkor megszólított, hogy máskor is van - e ilyen csend meg ilyesmi, de ha ott vannak a kollégái, akkor még jobban zavarban van.


Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Mert az, hogy egyszer randira hívjon, azt még álmomban sem tudom róla elképzelni.


2020. jan. 13. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi gáz, ha a csaj csókol először, én is csináltam már így :)
2020. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hívd el te vagy kérj te elérhetőséget tőle. Tudasd vele hogy tetszik neked.
2020. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha ketten lesztek akkor te kezdeményezd a beszélgetést! És bíztasd! Mosolyogj rá! Éreztesd vele, hogy szimpatikus neked!
2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez így bejön, akkor kezdeményezz te!

Kezdj el vele dumálni, aztán minden jön magától 😉


33/F

2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el te randira, ha tetszel neki örülni fog.


(még mindig jobb, hogy neki kelljen azzal megbirkózni, hogy nem volt elég "tökös" elhívni téged mintha soha semmi se lenne köztetek.)

2020. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jól látod, hogy segítened kell a helyzetet.


mondjuk ezt kérdezhetnéd:

jobban szereted a nem ennyire zsúfilt helyeket. és arra mondhatod, hogy te is. és akkor valahogy arra terelni, hogy hova szeret menni, és akkor mondhatnád, hogy egyszer szívesen vele tartanál, szóljon, ha jó. mert szerintem valami más térben kellene találkoznotok ahol nincs ennyi ember ahol van időtök. és valami ilyemivel amit írok még azt is meghagyod neki, hogy a végén ő fog elhívni.

2020. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tudunk tököket növeszteni neki, de ahogy fent is írják ha a hegy nem megy Mohamedhez... szóval kezdeményezz bátran, jelezd neki hogy bejön neked, kezdeményezz vele társalgást (bármiről), utána szépen irányítsd a diskurzust pl. van-e barátnője meg hasonló, ezekből a kérdésekből csak kapcsolni fog előbb-utóbb hogy illene lépnie.
2020. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fordítsd te meg a helyzetet, hívd te el randira. Ma már nem gond, ha egy nő kezdeményez.
2020. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt ifjú koromban:

Rámmosolygott és megkérdezte:

Nem hívsz el randizni?

Biztos hogy igent mondanék.

Akkor jött meg az önbizalmam.

2020. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj,az ilyenek miatt fog kihalni egyszer a föld... jobb ha kezdeményezel,csak így lehet valami köztetek
2020. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!