Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha olyan srác tetszik, aki szerintem azt gondolja, hogy esélye sem lenne nálam?

Figyelt kérdés

Rengetegen próbálkoznak nálam, eloben és neten is, és mivel eladó vagyok, ez még fokozottabb, de persze nekem pont egy olyan srác tetszik, aki iszonyat félénk, de én ezt édesnek találom, meg külsőre is nagyon bejön nekem.


Félénk alatt azt értem, hogy mosolyogni mindig nagyon mosolyog rám, ha meglát, de nagyon zavarban van mindig szegény, volt, hogy dadogva szólt hozzám.

Egyszer mikor ketten voltunk pont, akkor megszólított, hogy máskor is van - e ilyen csend meg ilyesmi, de ha ott vannak a kollégái, akkor még jobban zavarban van.


Mit lehetne tenni ilyen esetben?

Mert az, hogy egyszer randira hívjon, azt még álmomban sem tudom róla elképzelni.


2020. jan. 13. 20:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat?! :))
2020. jan. 13. 22:03
 12/13 Lacc80 ***** válasza:
Hát te is kezdeményezhetsz. Ha cikinek érzed próbáld rávezetni, keresni vele a kapcsolatot. Sok sikert.
2020. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elmeséled hogy mi történt?
2020. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!